| Ioana_8454 a întrebat:

Hei.Luati o carte sau un caiet. si scrieti primul cuvant/fraza care va sarit in ochilaughing

Răspuns Câştigător
| Cherisheverything a răspuns:

Maria face ciorba.

OMG asta era pe caietu de mate din a 8-a rolling on the floor))

38 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Nu am carti, caiete, sunt prea inculta sa citesclaughingUrsoaica are mere(pe masa)hee heeVezi, sunt in clasa intaibig grin

| Cretaker a răspuns:

Sfârcuri.

| anad a răspuns:

Nu mai stiu ce cuvant a fost ca a avut asa viteza cand mi-a sarit direct in amandoi ochii ca nu mai vad nici acum! Cred ca era ceva cuvant care orbeste!

| Razvan a răspuns:

Lumea aviatiei.Prima encicolpedie completa a aviatiei militare

| pitikaaa a răspuns:

Te iubesc prostutzule:X (asta imi scrie pe caietul de istorie)laughingbig grin

| BruneTTe a răspuns:

Acid dezoxiribonucleic smug
laughing [ chimie ]

| Minty a răspuns:

Nu mă refer la Frodo, băiatul acela pasionat de ghiuluri şi care se epilează pe picioare cu coasa. Sincer să fiu, Lord of the Rings seamănă cu un măr de supermarket: e mare, frumos, dar n-are gust. Aşa şi filmul: s-a luat prea în serios şi a uitat calitatea principală a unui fantasy: să mă poarte într-o lume de poveste şi să mă lase cu zîmbetul pe buze.

Asta citeam pe nethappy

| Reew a răspuns:

Thassos laughing. Este o brosura din Grecia din insula Thassos happy.

| maryana5 a răspuns:

Auleo rolling on the floor

Perversa mai sunt big grin whistling

| Fluffy a răspuns:

Magic.

| Xonia a răspuns:

Fratemiu(la propriu)
Imi baga degetu` in ochilaughing

| Nicoleta a răspuns:

Oglinda

Răspuns utilizator avertizat
| SalutTpu a răspuns:

Rinichiul - sectiunea longitudinalahappy

| Ally_8613 a răspuns:

"Bucuria vietii de zi cu zi"hee hee...

| mary a răspuns:

Fata, ce fusta scurta are profa! (caiet de romana)

nu de alta dar faceam curat in dulapul de carti...

| Anduciu a răspuns:

Tipatescu[caietul de fise de lectura]laughing

| Anna_6465 a răspuns:

In Muntii Neamtuluilaughing

| cristianorudi7 a răspuns:

Mai bine i-a tu si scrie corect va.bv

| Crisstina a răspuns:

Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza.

| Elle2117 a răspuns:

"Omul de Tinichea si Sperie-Ciori"
Ce dracu cauta pe caietul de engleza?rolling on the floor

| BackAgainToTPU a răspuns:

Operanzi, operatori si variabile
Caietul de algoritmica de a 5a
Acum sunt a 6a

| Lαααα a răspuns:

"sa ma bat cu proasta de la romana'". un caiet...blushing de romanablushing)

| andreeaantonescumaria a răspuns:

Fundita laughing))) asta mi-a sarit in ochi laughing)

| littleangel_1397 a răspuns:

Edward
("jurnalul" meu-despre twilight-)

| D33a98 a răspuns:

Fractie zecimala [matematica] laughing

| Яùxsi a răspuns:

"Are suruburi in urechi" rolling on the floor -> caietul de engleza big grin

| Cromasston a răspuns:

''Sangele blondei avusese gustul amarui dat de droguri-eram atat de obisnuita cu asta, ca abia mai observam, Rareori beam sange curat pentru ca urmam regula cu scursurile."->e primul lucru care mi-a sarit in ochi cand am deschis cartea pe care o am pe birou(Noua si scurta viata a lui Bree Tanner)big grin

| cazzo a răspuns:

Godz.csextrem.ro laughing erau sv :-s