| mhn24 a întrebat:

Hey people.
"Originalul": http://i.imgur.com/sRh2J.jpg
"Copia": http://i.imgur.com/r1xUc.png
Chiar aşa, Cretaker, copii în asemenea hal? *ironic*

Răspuns Câştigător
| VladestepeTPU a răspuns:

Se vede de la o poştă că [,] Cretaker are talent pentru a face asta. Orice copchil idiot l'ar copia pentru că le e ciudă pe ceea ce deseanză. Mă rog, cine plagiază ar trebui să i se întâmple cevahee hee

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cretaker a răspuns:

Prrrromit ca nu o sa-l mai copiez pe tudorrr niciodata

| Cretaker a răspuns:

Eu, yoooo, ya feel me?

http://i.imgur.com/n0EVF.jpg

| Tourniquet a răspuns:

Cretaker mereu deseneaza super. Toti incearca si ei sa faca ca el... Am si eu un coleg in clasa, deseneaza superb cu creionul. (liber, fara acuarele, culori, etc) si incearca toata clasa sa-l copieze. E cam aceiasi faza.
Eu, una, il admir. Bravo lui! Are un talent superb si incearca sa ne si binedispuna.
Cat despre copie, n-are si ea ce face...

| pwp a răspuns:

Maaaare diferenta intre cele 2 desene!
cretaker chiar are telent, copia nu se compara cu el...

| Nimeni_2549 a răspuns:

Nimeni nu se compară cu Cretaker să fie clar!
Uită-te numai un pic la cele două desene și ai să înțelegi ce spun.
Bravo Cretaker, ține-o tot așa.

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Asa a incercat si the pynk...nu i'a reusit.:yawn

oricum Cretaker are talent!winking

| Hunter_8040 a răspuns:

La originalul la sfarsit. Ala cum ii da peste parul in vant m-a amuzat. ironic. laughing

| IloveCretakerIsDeadTemporarily a răspuns:

Nu m-am prins de faza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, cred ca era invers.laughing le-ai incurcat thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, ma prind cam greulaughing. Dar pana la urma, cine a facut "originalul" (pus in ghilimele, cum zici tu)?laughing Sa nu zici ca tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Cretaker, bro, ma omorirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Originalul este incredibil. Talentul artistului este definit prin ansamblul intregului desen. Ma rog, incerc sa spun ca ala care a desenat originalu' e varza :]]