| Pisicuța a întrebat:

Hey!
Prima parte din Rose si prietenii a aparut in sfarsit!
O puteti vede aici:
http://i1238.photobucket.com/albums/ff498/chrysa96/5.jpg ?t=1292697545
Da stiu, e cam scurta... o sa o fac mai lunga data viitoare dar acu eram obositaaaa.acum stiu ce simte cretaker cand face benziile desenate

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

Si eu dea bea o astept aproape ma intreci, serios.

Poate facem o alianta si lucram la TPU 6 ca si'asa de o luna tot nu fac nimic la ea.

7 răspunsuri:
| Pisicuța explică:

Da, stiu ca nu se vede ultima parte, am gresit cu literele, si o sa fac si urmatoarele parti

| Pisicuța explică:

@reedcss sht!
si de abia am facut cateva cadre, alea pe care le sti si inca cateva

| uǝʞɔıp a răspuns:

Cand urmeaza partea 2?
stiu ca este cu mine, petarde si o... va las sa aflati

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Dea bea astept si part 2

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Dea bea astept si part 2 aproape ca il intreci pe cretaker daca o faci mai lunga

| dαɴЗ a răspuns:

Imi place la nebunie!; x nu poti sa faci si part 2, 3, 4, 5? happy

| Wladutz a răspuns:

Salut!happy

Da, e draguta, insa data viitoare sa scrii cu alte litere caci ultima parte nu sa intelege.

Succes in continuare

Întrebări recente