| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

M-am gandit la un nou personaj pentru lola ce ziceti dintre astea doua:

http://i1238.photobucket.com/albums/ff498/chrysa96/lola. jpg (lola veche)

http://i1137.photobucket.com/albums/n514/Lili921/lolaano ua.jpg?t=1295176099 (Lola noua)

Nu pot sa ma decid care este mai frumoasa. Ms anticipat pentru. pareri :D

7 răspunsuri:
| JustMeBăi a răspuns:

Lola cea veche e mai bine desenata, cea noua si ea e draguta, dar poti s'o faci ceva in gen cum e cea veche.happy

| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

Eu zic mai mult Lola cea noua dar imi plece si cea veche

| Alice_2134 a răspuns:

Ce veche e mai bine desenata

| Alice_2134 a răspuns:

Poti sa le combini...parul de la cea veche cu bretonul de la cea nou de exemplu happy

| airflower a răspuns:

Lola cea veche e mai draguta. Ochii sunt mai draguti si are si suvitele mov. Cea veche.:*

| Teils a răspuns:

Lola cea noua deoarece are parul pe ochi (e mai trendy) si are si decolteu drooling laughing)

| andra4u a răspuns:

E mai simpatica cea veche.