| anculita a întrebat:

azi mi-am luat laptop... oare ce trebuie sa fac ca sa ii tina bateria trebuie ca la tel sau cum? sau nu conteaza. in momentu de fata tine 1 ora jumate

3 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

Când stai cu el în casă bagă cablu în priză noobule.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Tu ori vroiai sa te dai mare ca ai laptop, ori aia nu ti-au dat incarcator. Tine-l in priza dââââââ.Dar incearca sa nu-l freci mai mult ca o sa ajungi sa te tina bateria o juma' de ora.Dar te tine putin thinking
Eu am Compac si ma tine 3-4 ore chiar daca stau pe el. Whatever...E la T/A loser.

| Cheryl a răspuns:

Să bagi încarcătorul? -___-
Trollule PLEACĂ!