| ladyalexan a întrebat:

Dupa cum prea bine stiti, vine 1 aprilie si vreau sa fiu pregatita cu cateva farse. Aveti vreo idee? Am in clasa o colega care nu o suport fiindca imi face zile fripte iar acest sentiment e reciproc.Stiu ca ar parea ceva rautacios dar o mica farsa pe an nu strica.Este foarte fitoasa si este geloasa pe mine fiindca am cele mai bune rezultate la invatatura din clasahappy deci de aceea vreau sa ma tina ceva timp mintehappyMultumesc!

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aha,deci,învățăm farsele de acasă, farsele alora.
Buuun, mami.

| Ashadow a răspuns:

Ce ai zice sa citesti raspunsurile intrebarilor precedente(legate de acest subiect desigur)?

| KenVyQ a răspuns:

Ii poti pune ceva ud pe scaun(ulei, suc, apa)in general lichide, ori cumperi o pernuta de vanturi si i-o pui pe scaun. Funda?:X

| ladyalexan explică:

Sunt cu dna diriginta deci..ne vom plimba si nu am o alta idee

| ladyalexan explică:

Doar ma inspir si vreau sa vad pana unde ajunge creativitatea celorlaltihappyCauta in dex ca acest cuvant"a te inspira" inseamna cu totul si cu totul altceva(p.s.:asta pentru cultura ta generala)