| Maryusik_Maryus_1998 a întrebat:

Stie careva cum se numeste melodia lui puya si don baxter -Baga bani? si cine o canta?

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Știu că ești idiot.

| Furculingură a răspuns:

Se numeşte Puya ft. Don Baxter şi o cântâ Bagă bani.

| zurick a răspuns:

Unicuneiul furat a lui Myary

| Ashadow a răspuns:

"Manea" de Manelisti.

| suităr a răspuns:

Decât să stai sa-i strângi mai bine să ii cheltuiești.

| Speed99 a răspuns:

Ai copiat intrebarea de la Pannda sau cum se numea.
Copiatorii, copiatorii, ole ole ole!

| Seducatorul a răspuns:

Melodia o canta Mickel Jackson si se numeste "Ne-am prins deja"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Butaforie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O canta Puya, Don Baxter si Connect-R si se numeste Baga Bani.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Dracu din subteran o canta! Te-ai luat dupa Pannda si alti.

| JustMeNck a răspuns:

Bani, bani, bani, bani, baga bani, bani. oooo! :X

| Annyya a răspuns:

Interesanta gluma laughing

| albastrica009 a răspuns:

Cica cine canta melodia lui puya si don baxter? cum naiba sunt atatia prosti in pl.m?

| sweatnees a răspuns:

„Bagă bani" este noul single interpretat Puya, în colaborare cu Don Baxter.

Piesa a fost compusă pe parcursul unei singure zile, de Connect-R, în studiourile Rappin’On Production, și beneficiază de o filmare ce va apărea curând pe internet, ce va ilustra lansarea.

Această piesă va fi inclusă pe primul E.P. semnat Puya, intitulat „Maidanez".