| tl34 a întrebat:

Heyyy! Am inceput sa am numai vise amuzate.Dar hai sa va explic mai intai ceva ca sa intelegeti visul meu.Noi avem o profa de romana f rea si tot timpul zice 2 fraze interesante:Eu is Toma Necredinciosu si mai zice :Bat-o s-o bata cu mama ei de gramatica.Bun acum sa va zic vsul.
Eram la scoala la ora de romana si de fapt m-am teleportat acasa.Acolo profesoara de romana, Doamna Magelona a intrat si zice bat-o s-o bata de gramatica si vine si il aduce pe FUEGO! El incepe sa cante colinde, colinde si dup aia ii zice doamna Magelona lui Fuego :
-Ba Fuego eu marturisesc ca ai o voce impresionanta dar bat-o s-o bata mama ei de gramatica! Imi zici mie ca stii gramatica limbii romana si euti-am zis ca is Toma Necredinciosu dar am avut dreptate dar tot frumos canti tu!
Si dintr-o data vine Lady Gaga si o bate pe profesoara de romana si e si ea impresionata de Fuego! Credeti ca visul asta va deveni realitate? Eu sper pentru. ca nu pre imi place de profesoara de romana!

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ce amuzante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar Fuego?!

Răspuns utilizator avertizat
| OskarRM a răspuns:

Ce-ar fi dacă te-ai lăsa de fumat marijuana?

| ILoveTacos a răspuns:

Nu,nu va deveni realitate, deoarece Lady Gaga e prea "cool" sa vina in Rmania pentru a doua oara.Plus ca Fuego a murit acum o ora, intr-un accident de masina pe drum spre Chisinau.Trist.

| XBrunetteX a răspuns:

straight face Am uitat sa rad straight face

| LaNaibaa a răspuns:

du-te si culca-te!

| ImiPlacToate a răspuns:

Ai vr tu laughing nu cred, O zi buna

| skrillex79 a răspuns:

Inteleg de ce nu iti place de profesoara de romana, pentru ca tie chiar nu iti place romana...:/

| tl34 explică:

Citeste-le pe alea de dinainte!