| xAlexis a întrebat:

Http://dusiidepetpu.sunphoto.ro/ Ce va mai iubeste Sunphoto-ul!:))

Răspuns Câştigător
| Foxie2 a răspuns:

Nimeni nu vede si partea buna a TPU-lui?
Pe cine pacalesc? Nici userii care stau pe site-ul asta nu vad partea buna.
Apropo nici noi nu-l iubim phbbbbt cel putin eu.
N-au de cat toti prostii sa se dea destepti prin prostia altora ca mai mult nu-i duc capul.
si apropo nici macar nu stiu unde sa caute intrebarile cu adevarat stupide :straight face

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Poftim?!

| Fragile a răspuns:

Da se dă ea mare deşteaptă dar are un scris de k0k@l@rh@. Deci mi-am făcut cont numai ca să mă iau de ea. E mai proastă ea dacă ne face reclamă.

| LittleSue a răspuns:

It hurts in my fourteen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din tot ce am vazut si auzit/citit, pot spune doar: sick bubblegum.(rock mother fucker)
Poti sa ma lamuresti si pe mine (is mai grea de cap) ce insemna toata chestia aia? si mai ales, ce are sonphoto-ul?

| InjectabilTerror a răspuns:

Mda, știiu contul happy.