| Enigmă a întrebat:

Http://i.imgur.com/idFyX.png

Adevarat?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nuuuu ma...ce ai? semanam noi cu porcii?
http://www.ultrafeel.tv/wp-content/uploads/image/humor/animals/pigman.jpg

NOname
| NOname a răspuns:

O daaa! lol

| NOBODY a răspuns:

Prima categorie:maimuta-Maimuța este un animal mamifer din ordinul primatelor, grupă care se subîmparte în subordinul „Anthropoidea", „Simiae", „Haplorhini" și „Strepsirhini". Omul din punct de vedere biologic este considerat primat înrudit cu maimuța, cu care după teoria lui Darwin are un strămoș comun. Maimuța a jucat în mitologia unor popoare un rol important, de exemplu în India, Egiptul antic, Polinezia fiind zeificat. In religia budistă, simbolul celor trei maimuțe care nu aud nu văd și nu spun nimic, este cunoscut și în Europa. In mitologia romană sau mitologia greacă maimuța este însoțitorul zeului focului Hephaistos / Vulcanus.
a doua categorie:homo sapiens-Astăzi, se crede că oamenii moderni ar fi evoluat din indivizii cuprinși în categoria Homo sapiens arhaic, care l-a rândul lor ar fi evoluat din Homo erectus. Varietățile cuprinse în grupul homo sapiens arhaic sunt parte a speciei numită "Homo sapiens" întrucât mărimea creierului lor era foarte asemănătoare cu cea a oamenilor moderni. Mărimea creierului indivizilor Homo sapiens arhaic varia între 1.100 și 1.400 centimetri cubi, care coincide cu intervalul de variație al volumului creierului oamenilor moderni.
a treia categorie:homo sapiens sapiens-Oamenii (Homo sapiens sapiens) sunt ființe vii inteligente. Biologii consideră că toți oamenii de azi sunt membri ai aceleiași specii, „Homo sapiens sapiens". Generic, oamenii sunt denumiți „rasa umană" sau „umanitatea", iar membrii săi sunt cunoscuți ca „oameni" sau „ființe umane".
a patra categorie:Porcul domestic (denumire trinomială, Sus scrofa domestica) este, alături de câine, cel mai vechi animal domesticit de oameni. Se pare că domesticirea lui s-a produs acum 9.000 de ani. În Europa și Orientul Îndepărtat, carnea de porc este preferată de consumatorii de carne. Numărul porcilor domestici este de aproximativ 961 milioane capete, din care 190 mil. în Europa și 489 mil. în China. Porcul este omnivor, putând fi hrănit atât cu furaje de origine animală, cât și vegetală. Gestația la scroafe durează 112-114 zile. Durata naturală de viață a porcului este de aproximativ 12 ani (în absența sacrificării).
a patra categorie:justin bieber-Justin Bieber (n. 1 martie 1994) este un porcântăreț de muzică pigop/R&B&P&I&G de origine porcanadiană, nominalizat la Pigrammy.imagini:http://i.imgur.com/hxNGv.jpg

Va multumim!
O productie:Nobopig, Wikipigia&Toti pentru porci

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

In unele cazuri, da.

| JustMeBăi a răspuns:

Asta am avut'o si eu in telefon.

| DrugFree a răspuns:

*Gandeste *
*Parca a mai vazut-o undeva *
*Incearca sa se abtina *
De ce. de ce mi se pare cunoscuta?!
A da, iti dau si evolutia femeii http://fantezistulcareafost.files.wordpress.com/2009/04/evolutia_ei.jpg
P.S : e adevarat.

| Enigmă explică:

@InnocentKid si @CristiCristi, era o gluma :]
si e foaarte adevarat dupa cum zice si NoOneCanJudgeMe, doar in unele cazuri :p

Răspuns utilizator avertizat
| RB26DETT a răspuns:

Tu crezi toate porcariile de pe net?

| Abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0 a răspuns:

Nuuuu. lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Well, in multe cazuri se spune ca omul seamana cu porcul. Atunci cand bea, e imbata, pica si ajunge acasa murdar ca un porc. Atunci cand mananca fara masura si ajunge gras ca un porc bun de taiat. Alta asemanare ar fi, gustul carnii...carnea noastra e asemanatoare la gust cu cea a porcului. Porc esti doar daca tii neaparat sa-ti insusesti acest nick-name, dar gustul carnii nu se schimba. tongue

| JustRally a răspuns:

Cunosc astfel de persoane.