| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Http://i.imgur.com/j30X4k1.png
Credeti ca asa il voi recuceri pe Blamely? >:

8 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Gurl,let me touch u like u've never been touched before
http://i.imgur.com/W6yAz6E.gif

| OnuOnulică a răspuns:

Îmi place userul ăla are potenţial.Nu, nu cred.Adică nu cred că îi pasă.

| єχcєєℓ a răspuns:

Ce tare! Ai cont pe imgur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu, nu-mi pasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Nu.
Si Smiley sotul tau secret ce zice de asta?

| Lαrisα a răspuns:

Nu.

| SabinaQueen a răspuns:

Nu stiu da nu inteleg ce aveti cu tipu! Tu care fata esti sotia secreta a lui Smiley si asa iti inseli sotul? Rusinica! Si nu va mai bateti atata pentru el ca trebuie sa va dau o veste socanta ca in orice telenovela: Blamely e al meu! Exact, nu va mai bateti pentru un tip ce o place pe alta! *sa nu ma crezi, nici nu-l prea stiu pe tip dar sunt sigura ca o place pe alta ca daca nu deja va vedeam la nunta!* Si foarte dragut din partea ta fata, dar nu te mai lupta pentru cineva care sigur o place pe alta ca vezi ca nici nu va baga in seama! Treziti-va la realitate!

| fataciocolata a răspuns:

Sigur ca da.