| TatSergiu a întrebat:

http://i.imgur.com/x6Mbr.jpg deja ma enervati cu asta... il plagiati pe comeandtellmesomething... facetiva voi unul cu textu vostru si tot punetil![ nu mai distrugeti t/a BAAAAAA]

12 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Eşti printre cei care "distrug" T/A, so just shut up happy

| Bya132 a răspuns:

@soopergirl, tu distrugi t/a. și la fel și domnul care a postat întrebarea. Poate tu, soopergirl, ai impresia că noi, ăștia de mult apăruți aici! Shut up!
Voi n-aveți oglindă acasă? Uitați-vă la voi! Suneți absolut penibili!
Nu mă interesează că ai impresia că-l plagiez pe Comeandtellmesomething, vreau să îți deschid capul ăla sec și să îți pun niște creier în el!
Și @Muflă are dreptate: so, just shut up!

| ViezurE a răspuns:

@Soopergirl
Asta e de calitate?laughingrolling on the floor ai vazut vreun comic calumea in viata ta?

| Pisicuța a răspuns:

@soopergirl tu vorbeai raised eyebrows?
Zici că te`ai săturat de cocalari, când tu ești varianta lor la feminin oh go on.
Kill yourself and save the planet.

| ZoOzOLe a răspuns:

Cei care posteaza chestia aia nu il plagiaza pe @comeandtellmesomething ci il ajuta sa scape de cocalarii ca si tine de pe TPU

| FuNNkY24 a răspuns:

Mda... e ca si cum cel care a inventat PC sa-l foloseasca numa' el.
Mai gandeste inainte sa pui o intrebare.
(Distrugeti T/A sad )

| monymonika a răspuns:

Ai dreptatesad intr-adevar si eu am pus un comic naspa, dar nici eu nu mai supooort sa vad atatia cocalari pe T/A. Pe T/A, oameni de calitate nu mai sunteti decat: tu si inca cativa care se chinuie ca si tine sa tina T/A pe picioaresad Cand am intrat prima data pe T/A chiar ma distram... Acum, cand vad ce intrebari de tot rahatul sunt, imi vine sa arunc laptopul pe geam. Iti inteleg supararea, dar nu cred ca avem ce-i face...sad

| PedoBearxD a răspuns:

Tu vorbești mă?! Tu care distrugi T/A cu căcaturile tale de comicuri! Tragi două linii pe foaie, zici că-i comic și umpli T/A cu căcaturi de-ale tale.Și PS: Gramatica e grea când ești prost."facetiva, punetil"?

| bogdan14_5722 a răspuns:

Http://imgur.com/V1AXj
uite unul fara text

| SunOfaBeach a răspuns:

"facetiva,punetil"? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imaginea aia a fost facuta ca sa fie postata cat mai mult, sa vada tot prostu`. They spread the word.

| Sânzăăă a răspuns:

Du-te mă salam... straight face. Tu vorbești? Faci comicuri de tot câcatu vaginal. tu o distrugi mai mult. știu adevaru doare straight face.
Tragi și tu niște liniuțe in rahatu ăla de paint. apoi iți pui toate prostiile pe T/A și te dai mare. apoi mai vi și vorbești de alții. esti de toata rușinea :/