| happy.....withoutyou a întrebat:

Http://www.clopotel.ro/funny/teste/test-Cum_o_sa_mori-12 6.html

Intr-o dimineata ploioasa de toamna o sa te ridici din fata calculatorului dupa 3 zile nedormite. Mergi sa-ti faci cafeaua dar nu mai gasesti decat un rest pe fundul pungii de 1kg pe care ai luat-o ieri. Hotarasti sa te lasi de baut cafea, ca oricum e nociva si in schimb treci pe cola. Tremurand iti iei haina sa mergi la magazinul din colt dar te prabusesti. La autopsie medicii constata ca ai murit de supradoza de cofeina.

Uau!

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

O sa va ganditi sa mergeti sa dansati intr-o noaptea de joi spre vineri. Dar echilibrul mental nu o sa fie pe masura tonusului fizic. Va veti pierde in detalii, o sa aveti momente de isterie, gandindu-va adesea sa va duceti in vacanta la tara. Daca veti avea un partener de viata stabil, va veti gandi sa il ucideti. Daca nu, va veti ganditi sa ucideti intreaga umanitate. Un vecin afla de gandurile malefice si va impusca de la balcon.

25 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Uite ce mi-a iesit mie:

Dupa ce o sa ratati o saptamana intreaga emisiunile preferate la la televizor veti innebuni de durere si ura, deoarece de fiecare data cand veti incerca sa urmariti emisiunea, veti prinde numai sfarsitul, ultimele minute in care prezentatorul povesteste despre cat de reusita a fost emisiunea respectiva. Intr-un acces de furie veti sparge televizorul cu un topor si va veti juli la degetul inelar cu o aschie din ecran. Veti incepe sa plangeti deznadajduit pana o sa se faca o baltica de apa sarata la picioare. Veti muri electrocutat de la firele televizorului - ramase inca in priza.

| NoName0011 a răspuns:

O sa mori la 94 de ani. O babuta o sa te confunde cu soacra ei pe care a urat-o toata viata si o sa te loveasca in cap cu umbrela ei cu buline galbene.
laughing

| Helvete a răspuns:

Am facut si eu testul, din nou, ca il stiam mai de mult, dar nu mai stiu ce rezultate obtinusem, si iata rezultatul laughing :

Rezultatul tau:

O sa va ganditi sa mergeti sa dansati intr-o noaptea de joi spre vineri. Dar echilibrul mental nu o sa fie pe masura tonusului fizic. Va veti pierde in detalii, o sa aveti momente de isterie, gandindu-va adesea sa va duceti in vacanta la tara. Daca veti avea un partener de viata stabil, va veti gandi sa il ucideti. Daca nu, va veti ganditi sa ucideti intreaga umanitate. Un vecin afla de gandurile malefice si va impusca de la balcon.
rolling on the floor

| Anecherry a răspuns:

Mi-am facut si eu testul din curiozitate si uite ce mi-a iesit:
"O sa va ganditi sa mergeti sa dansati intr-o noaptea de joi spre vineri. Dar echilibrul mental nu o sa fie pe masura tonusului fizic. Va veti pierde in detalii, o sa aveti momente de isterie, gandindu-va adesea sa va duceti in vacanta la tara. Daca veti avea un partener de viata stabil, va veti gandi sa il ucideti. Daca nu, va veti ganditi sa ucideti intreaga umanitate. Un vecin afla de gandurile malefice si va impusca de la balcon."
hai ca pe mine m-a amuzatlaughing

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Şi întrebarea?

| adinescu a răspuns:

E o porcarie si la mine a iesit la fel ca la tine numai ca eu nu beau cafea laughing

| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a răspuns:

Intr-o dimineata ploioasa de toamna o sa te ridici din fata calculatorului dupa 3 zile nedormite. Mergi sa-ti faci cafeaua dar nu mai gasesti decat un rest pe fundul pungii de 1kg pe care ai luat-o ieri. Hotarasti sa te lasi de baut cafea, ca oricum e nociva si in schimb treci pe cola. Tremurand iti iei haina sa mergi la magazinul din colt dar te prabusesti. La autopsie medicii constata ca ai murit de supradoza de cofeina.

| RainDrop a răspuns:

o porcarie nici nu ma crizez, nu ma uit la tenelovele, uite:
Dupa ce o sa ratati o saptamana intreaga emisiunile preferate la la televizor veti innebuni de durere si ura, deoarece de fiecare data cand veti incerca sa urmariti emisiunea, veti prinde numai sfarsitul, ultimele minute in care prezentatorul povesteste despre cat de reusita a fost emisiunea respectiva. Intr-un acces de furie veti sparge televizorul cu un topor si va veti juli la degetul inelar cu o aschie din ecran. Veti incepe sa plangeti deznadajduit pana o sa se faca o baltica de apa sarata la picioare. Veti muri electrocutat de la firele televizorului - ramase inca in priza.
parca as fi handicapat, oricum praf testul

| MeowWow a răspuns:

Mie-mi zice ceva de genul:o sa mori de rusine cand toti colegii de la un meeting o sa-ti vada dintii cariati.laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut acelasi raspuns la "cum o sa mori"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o zi de miercuri o sa va asezati cu fundul pe piunezele puse de colegii de serviciu pe scaun. Piunezele sunt ruginite asa ca muriti dupa 6 zile.Rezultat unic pana acumhee hee...ma rog, la persoana care a facut testul e si normallaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ntr-o dimineata ploioasa de toamna o sa te ridici din fata calculatorului dupa 3 zile nedormite. Mergi sa-ti faci cafeaua dar nu mai gasesti decat un rest pe fundul pungii de 1kg pe care ai luat-o ieri. Hotarasti sa te lasi de baut cafea, ca oricum e nociva si in schimb treci pe cola. Tremurand iti iei haina sa mergi la magazinul din colt dar te prabusesti. La autopsie medicii constata ca ai murit de supradoza de cofeina.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cam dramatic da misto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maaaai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau ce plictisitor enevant individual nesupotabil minciuna prostie si in primul rand daca 900000 de oameni se uita la asta ce crezi vor crede ca asa vom muri toti cine a scrie este tampit handi prost mai pe scurt luzar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar waw dar imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamamia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am gandit niciodat la asta.In plus, eu am abia doar 9 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum sa nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o zi de miercuri o sa va asezati cu fundul pe piunezele puse de colegii de serviciu pe scaun. Piunezele sunt ruginite asa ca muriti dupa 6 zile.NU VREAU SA AFLU CUM O SA MOR. MAI AM DESTUL DE TRAIT AM 12 ANIlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii nu e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am consumat cafeaua in alea 3 zile.

| SweettLollipop a răspuns:

O sa mori la 94 de ani. O babuta o sa te confunde cu soacra ei pe care a urat-o toata viata si o sa te loveasca in cap cu umbrela ei cu buline galbene...laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing)