| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......si-daca-o/

Ce poate fi mai penibil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi în cazul de faţă ce este mai penibil? Faptul că şi-a dat răspuns la propria întrebare sau că s-a îndrăgostit de o actriţă mediocră?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Penibil e faptul că a uitat să intre pe celălalt cont. Acum, probabil îşi şterge cu o disperare crescândă răspunsul.

15 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Tu, te-ai indragostit de ala, care s-a indragostit de aia

| Pricked a răspuns (pentru Digital112):

Cum ţi-ai dat seama?

| Digital112 a răspuns (pentru Pricked):

Nu mi-am dat.

| Pricked a răspuns (pentru Digital112):

Daca vrei, putem să-l împărţim.

| Digital112 a răspuns (pentru Pricked):

Pe ''nu mi-am dat'' sau pe ala?

| Pricked a răspuns (pentru Digital112):

Pe ăla.

| Digital112 a răspuns (pentru Pricked):

Ce-ti mai place pestele.

| Pricked a răspuns (pentru Digital112):

Da, dude, dar nu la fel de mult ca tine.

| Digital112 a răspuns (pentru Pricked):

E, sa nu exageram

| Gabryel133 a răspuns:

In primul rand, care e rusinea ca m-am indragostit de cineva? conteaza ca e o actirita mai necunoscuta sau ca e o celebritate? raspunsul ar fi nu normal
In al doilea rand eu am uitat sa adaug inca ceva la intrebare asa ca am scris inca ceva acolo drept DESCRIERE nu a fost un raspuns, nu e ca si cum mi-am fi raspuns singur la intrebare. Asa ca gandeste de doua ori inainte sa postezi ceva de genu

| Pricked a răspuns (pentru Gabryel133):

Deci nu ai două conturi?
Such a pity.

| Gabryel133 a răspuns (pentru Pricked):

Nu, nu am doua conturi si singurul penibil de aici esti tu sad

| Pricked a răspuns (pentru Gabryel133):

Ah, asta a fost o lovitură sub centură. Joci murdar.
Oricum, acum că ai aflat despre penibilitatea mea, ce zici, vrei să te ajut s-o găseşti şi pe-a ta? Totul depinde de tine!

| Gabryel133 a răspuns (pentru Pricked):

Gaseste-o tu ca tot vad ca esti atotstiutor...