| Insomnii a întrebat:

Http://www.TPU.ro/utilizator/drnn serioooos? GUTA? deci:
1. e gay
2. cocalar
3.manelist
4 fan guta.
ce altceva mai urmeaza? :((

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Gogule.tr sa recunosc, esti un troll bun!
ai facut jumate din t/a sa dispere si sa o ia de buna...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

*gay mode on*
Si ce treaba ai tu cu el? Daca lui ii place, ce? Mai uita-te in oglinda inainte sa-i judeci pe altii!straight face
*gay mode off*
Tocmai mi-ai distrus retina...

| ViezurE a răspuns:

Şi eşti prima în lista lui de prieteni...

| RockaruL a răspuns:

Dacă te ducea un pic capul iţi dădeai seama că doar face caterincă...

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

rolling on the floor nu mai, e GOGU...in traducere:
G ay
O rientat sexual gresit
G uta-fan cool
U ita sa poarte materie cenusie

cam asta e tot ce trebuie sa stii despre elhee hee

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

@Gogu,vezi ca si eu am raspunswinking te iert puppy dog eyes amiiiiin!

| Insomnii explică:

Chiar ca vine apocalipsa acum...

| Insomnii explică:

Bai gogule tu nu vezi ca nimeni nu te-a crezut si eu tot cred ca mai esti gay etc...deci cu mine nu prea esti in pace. daca vrei sa facem pace schimba poza de la avatar altfel trebuie sa-mi fac o programare de urgenta la doctor.

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Nu mai plec niciodata de la T/A! laughing laughing laughing
Daca nu stiai mai demult aici am pus o intrebare in care le ceream scuze userilor de la T/A.Si m-au iertat.Intreaba-i daca nu ma crezi! straight face