| Vampii a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk&feature=relat ed

ce ziceti de asta micu'? au nu mai pot de ras

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Foarte simpatic! N-ar fi rau sa putem sa radem si noi, cat mai des, asa!

| valy a răspuns:

Nui spune nimic.se stramba.copii mici sunt inebuniti dupa sunete ascutitehappysi dupa un om matur care se stramba

| Fifylici a răspuns:

E scump rau laughing, si eu postasem link-ul asta si raspunsurile au fost pe masura.
Eu pe nepoata mea de 2 ani o fac sa rada nu chiar asa dar de obicei cand o pup pe burtica in jurul buricului sau cand dansez si dau din fund alaturi de ealaughing[lesini de ras daca ne-ai vedea]hee hee

| TheToxicNightmare a răspuns:

Mama ce tarerolling on the floor) lol

| Akid a răspuns:

laughing
il stiu
si e adorabil copilul ala