HepHap
| HepHap a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=HNPlTMUb-vc

Un anunt din piata imobiliara, postat si pe youtube. Oare e o afacere buna?

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Depinde unde posteaza linkul happy inventivi romanii astia big grin.

| Roby67 a răspuns:

Unde are baia, ca nu am vazut-o?

| JeSa a răspuns:

Când nu ai altceva, darolling on the floor merge!rolling on the floor

| Pho3nix a răspuns:

Si sex unde se face? In portbagaj?laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca avea si aragaz a mea era. laughing

| jony a răspuns:

Pacat sa bagi asa o masina in anul 2010, pe drumurile noastre nu se merita!laughing

| cornel a răspuns:

Nu stiuthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are gresie, cand fac dus pot sa-mi rup gatul, si nici macar net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul este o fiinta adaptabila. Si pentru ca s-a intrebat, wc-ul este clasica roata pe care se pi... ciinii si betzivii, iar sex se face in sufragerie pentru ca este mai incapatoare. Aaaaa... sufrageria este in boscheti big grin