| Bogdanux a răspuns:

Sa joc la nationala daca fatuca asta nu e una dintre cele mai proaste persoane pe care le-am vazut in viata mea.

| ViezurE a răspuns:

Am postat-o eu mai jos.Altceva de plagiat nu ai găsit?

| ViezurE a răspuns:

@Pink Ai găsit-o la mine.
Ai văzut întrebarea pentru că mi-ai dat nişte voturi de stupid şi nefolositor acolo.Nu mai minţi 'te dracu de plagiatoare.

| ViezurE a răspuns:

@Pink
IQ-ul tău e egal cu vârsta.PS:sunt băiat, copil bolovan.

| ???? a răspuns:

Copii care stiu numa sa copieze, si dupa baga ca le-o gasit "iei" ca sa fiu asa mai şmenar...

| AlQaeda a răspuns:

Ai dreptate, e misto laughing

| Shnitzy1324 explică:

@ViezureAkaPedochu Ha, sa mori tu. crezi ca am plagiat? o gasisem pe net, ce treaba ai tu aici?

| Shnitzy1324 explică:

@ViezurE Bai omule cati ani ai? 10? Hai fato bucurate te-am facut populara si nu te plinge atit.laughing Cica i'am dat stupid, iauzi. laughing Si mie mi-am dat inteligent nu?

| adb a răspuns:

Mi-ai facut ziua mai buna laughing))