| Izz a întrebat:

Imi dati va rog niste idei de jocuri pentru mine si prietena mea?(Atentie:sa nu fie pe PC, Ps2, Ps...repet sa nu fie pe calculatorfara din astea ca si cum nu ar exista calculatorul, Tv toate astea, amandoua suntem fete, sa nu fie din astea pe hartie, avem 12 ani, sa nu fie adevar sau provocare)daca sunt bune

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...deci sa nu fie la tv. da nici la caluculator, da nici pe hartie! ..humm fazan? sau mai bine ia niste carti de joc si joaca razboi sau macao

| Izz explică:

Da

| Kidooooo a răspuns:

Am eu multe:
baba oarba
ascusa calcate-as cald cald rece
tic tac
sotron
tigancusele(cu elasticul)
sa va faceti parul una la alta
flori fete si baieti
sticluta
sticluta cu otrava
adevar provocare procente...
1 2 3 la perete stop
sa luati mai multe petale de flri le puneti in apa puneti parfum si ceva sa miroasa frumos si la sfarsit cand iese culoarea din ele il impartiti in doua sticlute mici si le pastrati

telefonul fara fir
telefon american
mata clocita
mata inghetata
mata normala
mata catarata

| TatooMaker a răspuns:

Va puteti juca fazan, puteti sa construiti afara un om de zapada, doar imaginatia e limita. Daca cautati un joc de tabla va puteti juca dame, sah, jocuul vietiiTM (il recomand e super), cum ziceam doar imaginatia e limita. Sper ca am fost de ajutor.

| Deidara554 a răspuns:

Intrebai pentru mine si tine?