| ɔɐıɔ a întrebat:

Imi explica cineva ce e chestia asta?(uitati-va la video)
http://www.youtube.com/watch?v=wyx6JDQCslE&ob=av3n

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Melodie in cinstea lui Michael Jackson

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...acum trebuie sa sterg din history
http://www.esquire.com/cm/esquire/images/surprised-0309-lg-37478331.jpg

| ɔɐıɔ explică:

Bine,hai ca e ultima maltratare

| alabalaportocalala a răspuns:

laughing) foarte "sepsi"dar cred ca stie!laughinglaughing)

| NeverAlone a răspuns:

Pai e vorba de niste ciudati care danseaza in chiloti, apoi ajung intr-un club de gay.Sincer cer mai normal mi se pare tipu` ala argintiu...pana i se dau pantalonii jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What the f*ck did I just see? Mai tu vrei sa ma traumatizezi? De ce m-ai pune sa vad asa ceva? Niste gay care dau din madulaaaaar? Oi fi tu Chuck Norris da' nu esti sanatos la cap...Ehh mai pe scurt...E amuzant dar in acelasi timp imi pare putin gay.(cred ca Bieber s-a uitat primul la asta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce *** e asta?laughing)))))) Toti sunt gay!? rolling on the floor yuck! trebuie sa curat istoricul din browser!laughing