| 9089 a întrebat:

Imi place un baiat dar nu stiu cum sa ii zic asta. sunt prea timida! va rog ajutor

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Poti sa-i dai de inteles si fara cuvinte. Ar fi mai simplu pentru tine, iar el, daca ar impartasi sentimentele tale, iti va raspunde tot cu finete, prin gesturi si prin atitudine. Succes!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Te duci la el si ii spui! ...BA BOULE imi place de tine

NOname
| NOname a răspuns:

Nu e nevoie sa-i spui in cuvinte. Arata-i, demonstreaza-i! Zambeste-i, flirteaza cu el, fa-l sa rada, invita-te la un suchee hee, fa-i complimente, fa-l sa se simta special, unic... In scurt timp el o sa-si dea si singur seama, ca tu il placi (probabil si asa si-a dat deja seama, dar atunci va fi sigur). Succes!

P. S. ...sa ne inviti si la nunta! big grin
P. P. S. ...ma fac, ca nu stiu, ca suntem la Trivia/Amuzante (am senzatie, ca ai nevoie de un sfat real).

| lovefan a răspuns:

Sall. Daca tii la el, mai intai impreteniti-va, petereceti mult timp impreuna si DOAR daca crezi ca simte si el la fel spune-i, altfel se va raci de tine. Succes!