| VibeTrix a întrebat:

Îmi ziceți și mie niște păcăleli de 1 aprilie? Vreau să i-o fac unui coleg de ca școală cu încă o prietenă Ceva amuzant, dar să nu ne certe profa

6 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Colegului ii spui ca iti place de el sa vina in crang ca sa va iubit si tu nu te duci acolo.
prietenei ii spui ca ai fost cu colegul in crang si ca ai ramas insarcinata
iar pe profa o servesti cu o bomboana
si ii spui ca era iradiata cu uraniu de la o lampa pentru radiografii dentare pe care ai gasit-o prin geanta tatalui tau de scule

Răspuns utilizator avertizat
| GokuSan a răspuns:

Pai ii puteti ascunde ghiozdanul si ii spune-ti ca l-a-ti aruncat pe geam(asta daca sunteti in maxi taxi)