| BUBULINA a întrebat:

In 1800 Dracula manca fete virgine. In 2000 Dracula a murit de foame.

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

laughing, il stiam e chiar tare.

9 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Foarte adevarat bancu laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sunteti prea pesimiste. Ne nastem virgine.Restul sunt detalii. Si ne nastem si cu un suflet pur, iar in timp se perverteste. Nimeni nu face mare tam-tam pe tema asta.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Dar spiritul său tot ne bântuie!

| bibitza a răspuns:

In 2009 nu si-a mai facut deloc aparitia. nici macar spiritul big grin

| JackieSue a răspuns:

Pai a mancat toate virginele, au ramas dezvirginatele laughing...cred si eu ca a murit de foamelaughing.

| dyav0litza a răspuns:

Aaaaaaaaaaa deci de aia n-am mai auzit nimic de curand de el... N-am stiut mersi de informatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Virginele s-au pierdut în negura timpului.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se numeste emancipare, vremurile se schimba si n-ar trebui nimeni sa se bage pentru ca este viata lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut cand i-a pus pe boierii lui sa-si aleaga singuri slujbele in care cred ei ca fac fata.eu as face la fel acum. dar care fura sau nu se descurca, sau da vina pe altii teapa tata; teeaaapa.sa vedeti ce bine ar merge treburile si ce specialisti si specialiste am avea peste tot.