| EdiT a întrebat:

Incepe scoala Guys crying da stiu nu e nici intrebare si nici de categoria asta straight face

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Numai eu vreau sa inceapa? raised eyebrows

| DaVà a răspuns:

Şi ştii vaza naşpa? Începe de ziua meastraight face

| Bujîe a răspuns:

...mi-ai stricat ziua.

| BlackVeil a răspuns:

Pana mea, mie imi placea la scoala(mai ales in pauza)

| AikkoxD a răspuns:

Eu mă duc doar în prima zi. Dup'aia îmi iau vacanţă.

Răspuns utilizator avertizat
| ShimmEr a răspuns:

Eu nu voi merge la scoala in zilele care se termina cu litera "i" xD

| CokoStar a răspuns:

Să se ducă Funeriu în locul meu!

| diavolita_4468 a răspuns:

Incepe incepe incepe.sa inceapa ca mi-e dord de nebunii mei tie nu?

| Viviluka a răspuns:

Io pe deoparte vreua sa incep scoala ca acasa m-am plictisit plus ca m-am despartit de baiatul pe care il iubesc si e mai bine asa in fine
Dar pe deoparte baiatul asta pe care il iubesc va pleca la liceu si nu va mai fii cu mine in scoala crying si imi va fi tare dor de el si de aia prefer sa nu mai plece nici el nici eu laughing adica sa nu se termine vacanta. Va dati seama ce nasol o sa ma simtt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@siimmEr prea tare raspunsul tau rolling on the floor

| alexamealexa a răspuns:

Asa si? cine se duce? raised eyebrowslaughing