| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

Intr-o seara m-am apucat sa...

Continuati povestea...happy

ia sa vedem ce ieselaughing

32 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Placuta, dar mi-era frica pe intuneric si incet incet am incercat sa ma duc dincolo, dar am auzit un zgomot puternic in spatele meu, nu mi-a venit sa cred, era... (continuati).

| juniper a răspuns:

M-am culcat si m-am trezit cu fata la cearceaf de ceas, trebuia sa merg la scoala crying. Pe drum...

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Si sa ma asigur ca era el intr-adevar m-am apropiat incet de el...si. da... el era... dar cand am privit mai bine sa nu-mi vina sa cred...langa el, tinandu-se de nadragii lui(de catifea verde) 5 puradei se uitam uimiti la mine...

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

... m-am inpiedikat de o gura de canal...si cand m-am ridicat eram toata...laughing

| Pho3nix a răspuns:

M-am apucat sa ma uit la filmul Friday 13 si eram fix in data de 13 si era si vinerilaughing. (13 martie 2009)
In timp ce ma uitam la film pe la 12 noaptea mi s-a luat curentullaughing

Ce amintire placutalaughing.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Intr-o seara te-ai apucat sa inveti ceva si nu ai mai vrut ca vroiai sa intri pe TPUlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ explică:

A doua zi m-am trezit tarziu si...

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ explică:

Se holbau si radeau in acelasi timp dar eu m-am ridicat si...

| Mixed a răspuns:

M-am intalnit cu bunicul meu mort de 4 ani.laughing

| tweety_8071 a răspuns:

El cumpara prezervative...si

| cioko19 a răspuns:

Deci, am mers si mi-am facut de mancare, daaar...

| cioko19 a răspuns:

Verisorul meu din Franta!laughing

| cioko19 a răspuns:

Iar acei 5 puradei erau copii verisorului meu! Si ia sa vezi...

| cioko19 a răspuns:

Uda cu un miros extrem de "superb". oamenii stateau si...

| cioko19 a răspuns:

Mi-am continuat drumul de parca nu s-ar fi intamplat nimic, dar sa vezi, pe drum...

| cioko19 a răspuns:

Si cat de ciudat:o Chiar a plouat cu covrigi.ba nu.treceam pe langa un bloc si o tanti din geam arunca firimiturile afara.pe cand eu.

| cioko19 a răspuns:

Un magazin unde l-am zarit pe fostul meu prieten si...

| cioko19 a răspuns:

M-am mirat! Pt era virgin, dar chiar in momentul acela am vazut ca o tipa il pitiga de fund, ah, era noua lui pretena si pe urma.

| Lumy a răspuns:

@Lilika, asta nu e tema
este o poveste pe care trebuie sa o continuam noi

| Lumy a răspuns:

L-am vazut pe cainele meu bijou cum imi roade adidasu si...

| Lumy a răspuns:

Am vazut ca era ceasul 12, de ma omoara diriga...

| sym0nyck a răspuns:

Hey tanti, arunca-l intreg, nu te chinui sa il faramitezi... macar atata lucru pot sa fac si eu laughing)...
fara sa-mi dau seama ajunsesem la...

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Citesc si deodata l-am vazutstraight face
si cartea-n buda mi-a cazut!crying

| anonim24 a răspuns:

Si-am invitat-o in parc la un gratar, dar ca sa vazi ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va scriu, povestea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi s-a apropiat de mine, ne-am plimbat in parca si nu stiu cum. a doua zi ne-am trezit in pat impreuna. De atunci nu ne-am mai departit. SFIRSIT DE POVESTE. laughing

| Christyne a răspuns:

La care eu:
"Ce stupiiid oh go on poate cand o ploua cu covrigi"

| rina a răspuns:

Am hotarit ca n-are rost sa mai merg la scoala... imi era foame de niste mici... am sunat pe cumnatamio si...

| rina a răspuns:

ia sa vezi ca am ramas portret cand am vazut-o pe nevastasa, Tecla... care mi-a facut cunostinta...cu