| juniper a întrebat:

Intr-o zi toti utilizatorii de pe TPU au mers intr-o vanatoare de comori... (poftim ca toata lumea sa fie multumita)... Continuati

44 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu ma bag singur pe-o barca si incerc sa va ajung. Sper sa-mi aruncati de pe vapor vreo bere ceva, ca nici nu stiu sa inot, si nici muschi nu am sa dau la vasle!

| Flav a răspuns:

Eoooo... eoooooooo! Ma aude careva? Ma, dar sa fiu al naibii ce viteza aveti, nu va mai vad deloc. Am plecat cu harciog dar m-a lasat omul. La prima insula a dat de-o fata alinus.h (n-o cunosc, dar sa fiu al naibii ca arata marfa) si mi-a spus ca face un popas. Pe urma cica popasul se prelungeste si nu-l mai intereseaza comorile. Ok, am baut ceva si-am adormit dar valurile fermecatoare m-au adus spre drumul vostru. Cand sa ma trezesc, in fata mea in dreapta, pe insula era...revin!

cami
| cami a răspuns:

Silvi, yuhuuu :-H aici sunt!batting eyelashes laughing
Ce-l intereseaza. Priveste-ma pe mine, si sigur vei afla tongue

[Acesta este doar un pamflet tratati-l ca atare >> laughing

cami
| cami a răspuns:

@bent
Poftim?

cami
| cami a răspuns:

Nevermind, nevermind, se mai intampla.
De ce nu ma lasi si pe mine macar o data in viata ta fara sa-mi dai vreo replica de-asta taioasa. Tu stii cat sufar sad
Hai ca te las in compania silviei, inveleste-o... ca-i e frig.

nony
| nony a răspuns:

.stai asa ca eu nu stiu ce echipaj am sad. e cineva in Titanicu meubatting eyelashes?

nony
| nony a răspuns:

Furni esti binevenitá. Lora deja te-am luat pe sus si esti insarcinatá cu conducerea navei.
Silviutza... tu esti in catarg, daca vezi pamant. Tiiiiiiiiiiiiipi laughing
Adelyyy. da fundite pe site, dar am racolat-o si pe ea.
Gata, am plecat.Mai luam de pe traseu.

nony
| nony a răspuns:

Si l-am vazut pe Flav ca plutea in deriva. M-am gandit ca ii este foame si l-am invitat la bord.
Aaaa.cum suntem o echipa unitá si gata de razboi.Toate panzele suuuuuuuuuuuuuuuuuuus.
Ps.Silvia a dezertat, táia-i-as capu´? waiting

| juniper explică:

Nu conteaza, doar continuati angry

| juniper explică:

Si ce? Pe luchass il lasam.

| juniper explică:

Sunt trei echipaje, ca si eu sunt conducator, ca doar mie mi-a venit ideea asta cu expeditia.

| juniper explică:

Silvia e in echipaj cu juniper, ca ea e responsabila big grin

| juniper explică:

Hei Silvia e cu mine, Sensei Bro tu te uiti sa vezi daca vezi pamant, Eu conduc nava, Silvia ma ajuti, Alexy tu ne indrumezi.

| juniper explică:

Bent, tu esti inginerul, sa bagi carbune pe foc.

| juniper explică:

Cu mine.

| juniper explică:

Hei Bent nu o mai fura pe Silvia, ea e deja cu mine, ha, la fel si Legiuitoarea, Psiholoaga, Inna, Taly, Harciog, YinYang, Inna, Vivi.

| juniper explică:

Mai vedem noi Bent, oricum Sensei a terminat cu mozolul si s-a dus sa ia o berula (berica), dar i-am pus o piedica si berea a cazut pe Bent... Ha, invinge asta Bent tongue

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Iuuuuuuuuuuhhhhhhuuuuuu! happy plecati fara mine aaaa? thinking vin si euuuuu! cine ma ia in care echipa? big grin am si provizii si cateva sticle de bere si binenteles niste "tuiculita"si coniac in caz ca ii e cuiva frig! big grinwinking big grin

| Silvia a răspuns:

Din cauza mea ai facut intrebarea asta, nu?rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Haideti totusi sa vin eu cu cateva ideibig grin laughing
Avem doua echipaje. Unul al lui nony si unul al lui bent.Alegeti-va coechipieriilaughing.batting eyelashes

| Silvia a răspuns:

Asa...deci 3 echipaje... unul al lui juniper...si alte doua ale lui nony si bent... daca vor...desigurlaughing.
P. s. Nu va bateti pentru minerolling on the floor

| Silvia a răspuns:

V-am zis eu sa nu va bateti pe mine.rolling on the floor
Cand doi se bat, al 3 castiga.laughing Poate ma vedeti in echipaj cu Bent.laughing)

| Silvia a răspuns:

Al 3-lea* big grin
Eu pana la urma cu cine sunt?[in echipajlaughing]

| Silvia a răspuns:

Totusi... daca tot am de unde alegelaughing...cred ca il aleg pe bentbig grin, chiar si numai ca sa o fac putin geloasa pe camirolling on the floor. Cine stie... poate e frig in expediatia noastra si...

| Silvia a răspuns:

Nu e nimic Taly, nu ne suparamno talking. Oricum daca veneai eu nu cred ca ma abtineam sa te nu ciufulesc putin blushing rolling on the floor.

| Silvia a răspuns:

Nony sunt aici!big grinNu mai puteam sa vad raspunsurilelaughing
Bent...mai vedem...winking vedem noi cum te descurci cu ochisorii mei de catselush...batting eyelashes

| Silvia a răspuns:

Taly, mie nu imi place sa ma bat cu fetelaughing. Fa-ti o schimbare de sex si mai vorbim.rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Bent... ziceam ca te pot inmuia cu ochisorii meibatting eyelashes laughing)
Dar uimeste-masmug. ce te intereseaza la o fata?batting eyelashes

| Pho3nix a răspuns:

Il chem pe cei din filmul ''Piratii din carabie'' sa ne ajute.

| ViVi a răspuns:

Cine ma ia si pe mine la bord?batting eyelashes laughing