| Stef0123 a întrebat:

Am nevoie de idei pentru o vanatoare de comori organizata intr-un parc. Funda pentru cele mai multe raspunsuri. Repedee!

1 răspuns:
| AnonimaAia a răspuns:

Puteti folosi ca si "comori" lucruri obisnuite (dar care sa nu atraga atentia hotilorwinking ) ex: cateva stegulete. Puteti sa le ascundeti prin tufisuri, in spatele copacilor, in spatele bancilor, dupa ziduri, printre plante sau chiar si ingropate (dar numai putin, ca sa se vada un pic totusi) in nisip.