| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare serioasa, pe bune: Va mai gadila si pe voi cateodata burta pe dinauntru?
Si bineinteles nu va puteti scarpina?

4 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Putina sodă caustica vindeca totul.

| Speed99 a răspuns:

Pe mine ma gadila cateodata gatul pe dinauntru, si trebuie sa tusesc ca sa opre- stai. "Intrebare serioasa" pe T/A? Glumesti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar cand mai inghit cate un idiot nedigerabil.Se intampla destul de rar,fiindca,de regula, nu inghit idiotii, insa, atunci, fac ce nu fac decat cand inghit idiotii si nu.i pot digera, si anume, incerc sa-i scuip.

| UzOm a răspuns:

Bea o Mona și îți trece.