| CinevaOricineAntiJustinBieber a întrebat:

Intrebare tampita:
http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/buna-caut-iubita-de-10 -ani-din-galati-d/
Cine il ajuta pe saracul baietel sa-si gaseasca o iubitica?

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu la 10 ani ma jucam cu masinutele
*minte cu nerusinare*

| MasterOfDisaster a răspuns:

La 10 ani? abia a scapat de scutece si ii trebuie iubita...nici nu stie ce sa faca cu ea laughing la varsta aia sa o tina de mana poate(ce romaantiiiiic!)

| DudaYeah a răspuns:

Cauta iubita de 10 ani sau vrea ca iubita sa aiba 10 ani? laughing raised eyebrows
straight face generatiile tinere, unde le mai sta capul la 10 ani laughing
pe vremea mea... ( chatterbox )

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Alt pervers.E al 5-lea pe saptamana asta pe care il; vad ~x(

| AndaWest a răspuns:

Rade de noioh go on

| MetalRocker a răspuns:

rolling on the floor Justin Biberona poate! Are 10 ani si...e baiat dar e gay deci e bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bro doamne...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala o fost facut pentru alocatiewinking
Sa moara bibi` de nu!