| alessutz11 a întrebat:

Justin lovers: am de facut un anunt oficial: imi doresc din tot sufletul si din toata inima mea ego-maniaca sa ma casatoresc cu Justin Bieber si sa avem cel putin o suta de copii! " sick" Dar mai inainte vreau sa-l prinda tata cu mine pe canapea cum ne uitam la un film pe intuneric si sa creada altceva si sa-l impuste. rolling on the floor

Si acum pentru oamenii normali, intrebarea pe bune: Care este povestea voastra amuzanta despre cum l-ati ucide voi (sau cu ajutorul altcuiva) pe Justin Bieber? Dar nu ucidere de genul "l-as imbratisa si ne-am saruta toata ziua si apoi el ar muri de dragoste pentru mine". Chestiile astea nu se accepta! Deci, Justin haters, puneti-va rotitele in miscare si aratati-mi ce stiti! Pe bune, vreau sa rad ca lumea.

Răspuns Câştigător
| D33a98 a răspuns:

Pai hai sa-ti zis povestea mea.

Eram cu Justin Bieber la o cofetarie, mancam noi cate o prajitura mai gigantica, dar in prajitura lu' Justin era pusa otrava(saracul Justin) dar n-a patin nimic doar mergea din 2 in 2 minute la baie.
Ne'am plimbat, Justin s-a plimbat toata ziua la toaleta dus si intors, o zi super plictisitoare. Se gandi Justin ca daca mergem la plaja si stam in apa nu mai trebuie sa mearga la baie (foarte inteligent baiatu' laughing ) Zis si facut, isi lua Justin masina de 2 bani si porni spre plaja. Costumele de baie pe noi, stai un pic Justin nu avea slipi pe el, o trebuit sa se baje in apa cu chiloteii de fetitelaughing. Eu vroiam sa ma bronzez m-am dus spre mal. Justin isi facu nevoile mici in Mare. Un rechin atras de pipi veni cu viteza spre el, Justin nu stia cel asteapta. Rechinu se apropie si mai mult, si mai mult pana cand sari din apa si i'a mancat capu'. Rechinu' spuse in gandu' lui "asta are gust de fraier".

Sper ca e amuzanta si sa primesc si eu o funditakiss

19 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

So get this, eram pe-afara cu Justin Bieber, discutam despre noul lui single cand deodata KA-BOOM, o bata gospodareasca din senin si Bieber pe jos.

Ce faci ba Bieber, iti faci acrobatiile singur?

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan a răspuns:

L-as pune sa se insoare cu Cher.Pentru mine ar fi suficientdevil

| Reew a răspuns:

Pai era o zi frumoasa de primavara laughing. Eu si cateva prietene la o petrecere, dansam si ne distram cu baietii si ceilalti invitati. O prietena schimba muzica de pe Mtv pe KissTv, unde era malodia lui Justin "Baby", unde prietenele mele auzind-o striga ca nebunele si incep sa danseze, baietii pleaca in alta incapere, eu as fi preferat sa plec cu ei fiindca nici mie nu-mi place justin, dar totusi am raman la tocul usii cu o cola. Fetele dansau, iar eu la tocul usii.La un moment dat, una dintre fete intreaba:"Voi cum ati vrea sa va intalniti cu jb?", ok incep fetele sa zica si zice si cea mai buna prietena a mea:"Eu as vrea sa fie o zi de iarna in care jb sa stea pe o banca, iar e sa treac cu niste carti in mana pe langa banca lui si sa-mi cada din mana cartile si noi doi sa punem mana pe aceeasi carte, sa ni se intalneasca privirile, sa ne indragostim si sa ne sarutam"(what? asta da fata visatoare). Se termina melodia, intru de-a binelea in camera, ma strecor printre fete si schimb la loc pe Mtv - aceasta este povestea reala care chiar s-a intamplat, iar acum eu o continui cu imaginatia: Baietii pleaca acasa, iar noi fetele ramanem sa dormim peste noapte la colega care dadu-se petrecerea.Ne gandim ce sa facem... Butonam la telecomanda si dam pe un film horror unde unuia i se taie penisul cu o drujba rolling on the floor si tot ecranul este "in film" (desigur), stropit plin de sange, iar barbatul cu pricina tipa oribil de inspaimantator; suna de parca ar fi fost niste pisici care mieunau de ziceai ca erau trase de coada si totusi pe fundal se auzea ca si cum aceste "pisici" zgariau cu ghiarele pe o tabla laughing. Pana la urma noi adormim.Se facuse vreo 2 noaptea.Pe la aproape 3 noaptea, ma scol din somn, dar nu stiu din ce cauza.Era atat de bezna, incat ti se facea pielea de gaina; ma duc eu la baie, incerc sa aprind lumina, dar nu mai era curent(asta e), intru in baie pe intuneric si ma uit in oglinda si incep sa zic bloody mary de 3 ori laughing si faza tare este ca nu vine moartea sau cine trebuia sa vina sa ma ia, ci apare jb zombi, chel cu un penis in mana ca in filmul acela stropind cu sange peste tot zicand"Aici, nu este concertul din Romania? Am auzit ca vreti sa ma omorati asa ca am zis sa vin sa va cant ca poate va mai inblanzesc MU HAHAHAHA", iar eu zic "Nu, aici este tara lui Mos Craciun, care te are pe lista neagra, deci asta inseamna ca nu vei primi peruca aceea pe care ti-o doreai si nici masinuta turbo 2000, asa ca pleaca si i-ati ramas bun pe vecie de la veceul ala care iti coloreaza sti tu ce in culorile curcubeului si ale poneiului "PonnyLand", iar el pleaca plangand dansusi fara sasi dea seama cu penisul pe la ochi acoperindui lacrimile ca smoala cu sange facandul sa para un zombi dat cu ruj rosu sangeriu laughing. Eu ma duc la fete in camera sa ma culc la loc si visez ca salvez lumea de zombii jb cu "robinete" in maini care improscau lumea cu sange.Astfel se face dimineata ne sculam, le povestesc fetelor ce mi s-a intamplat. Ele nu ma cred asa ca le trimit la baie sa zica bloody mary de 3 ori si sa vada.Se duce in baie cea mai curajoasa fata, iar eu o astept la usa, ea tot nu iese, eu ma hotarasc sa intru si cand colo ea era pe veceu si isi facea nevoile, iar eu o intreb:"Mai, nu ai incercat ce ti-am spus?", iar ea imi zice"Nu.Mai intai trebuie sa-mi fac nevoile, doar nu vrei sa fac pipi pe mine de frica?!". Ies afara din baie si iarasi o astept.Trec vreo aproape 2 ore(ea tot nu iesise) si intru din nou. Ce sa vazi! Ea era intinsa pe jos toata nu mai lacrimi spunand"De ce doamne, de ce?!"Eu speriata o intreb ce s-a intamplat, iar ea imi spune"La un moment dat mi-au cazut lentilele de contact pe jos si am vazut mai multi zombii cunu stiu ce in mana, iar eu speriata am ridicat chivata si i-am izgonit. Dupa imi gasesc lentilele mi le pun si imi dau seama ca tocmai l-am izgonit pe jb! Iti dai seama tocmai printul din visele mele?! Cum s-a putut intampla asa ceva?! Cum?! WeeeeWeee"rolling on the floor. Iesim amandoua din baie si intra singura fata care mai ramasese caci celelate plictisite de atata asteptat au plecat. Din nou punete pe asteptat.Astept 2 ore, astept 3 si pana la urma ma satur si eu si intru sa vad ce se intampla si cand colo ea era in bratele lui zombi jb sarutandu-se(super tocmai asta ne trebuia sa se casatoreasca sa faca o gramada de copii zombi-om marca "JB", de parca nu ne-ar fi fost de ajuns un singur jb rolling on the floor va dati seama vreo 100?! Eu speriata de acest cand ma duc scoasa din sarite, iau cutitul intru in baie mai intai ii spun fetei sa iasa caci este pentru. binele ei. Ea iese, iar eu ii spun lui zombi jb ca am o surpriza pentru. el, sa inchida ochii si sa scoata limba afara cat poate el de mult.Eu i-o apuc si imediat i-o tai(uraaaaa este ca in visul meu din nou am salvat lumea laughing )Zombiul scoate un geamat mai inspaimantator ca orice sunet de pe pamant si moare de durere fiindca nu o sa mai poata canta si ca o sa-si piarda toata faima. Uite asa imaginatia mea a scapat lumea de zombiul Justin Bieber.
Sfarsit insfarsit laughing big grin.

Iti multumesc ca ai pus aceasta intrebare happy.

| madia a răspuns:

Eu nu scriu nicio poveste, sunt curioasa cum e ski-ul subacvatic.

| AshuraElric a răspuns:

Dragi mei... dar moartea e un lucru absurd (se termina prea brusc)eu una as prefera (pentru ca oricum sunt mai sadica de fel)sa-l torturez mai intai.Deci acum nu stau sa va povestesc cum m-am ciocnit de el sau el de mine (conteaza care-i mai adormit)astea sunt chestii banale, vom incepe direct cu ultima lui zi pe Pamant.Deci era o zi de sambata spre duminica, cam ca asta (ador povestile care incep asa, acum serios)ideea e ca el zacea cam de o luna in pivnita... bunici (simt nevoia sa-mi fac si eu o pivnita in spatele blocului, am cam multe persoane de torturatlaughing)desigur ca eu am fost cea care l-a aruncat acolo, apoi eu fiind mai desteapta am coborat pe scari si l-am legat pe inconstient in lanturilaughingpivnita bunicii seamana cu catacombele din Paris (n-ati vrea sa stiti cati au murit acolo)dar el e prima vedeta.Va dati seama ce onoare pe el!?! Nu i-am dat mancare insa i-am dat apa (am totusi si eu o inima)uneori il mai si bateam (din vorbe)il mai bateam si la sahlaughing(asa am aflat ca nu ''era''prea destept, nici eu nu ma pricep la sahlaughingdeci pot spune ca in ultima lui zi pe Pamant (nici nu ma intereseaza unde e acum)i-am oferit totul, pumni, picioare, manelelaughingce pot sa spun, tine-am mult la ellaughingI-am indeplinit si ultima lui dorinta ''Vreau sa-mi mai vad odat ursuletul care-mi tinea de cald atunci cand nu o facea altcineva, care im era alaturi in fiecare noaptelaughing)ce sa fac, i l-am adus (anumite parti ii mai lipseau, dar gestul conteaza)apoi am turnat un bidon de benzina pe el, apoi stiti si voi ce-a urmat (a ars ca un sobolan). Acum imi pare rau ca l-am tinut doar o luna, dar pe langa o inima am si un sufle care vroia sa-i vada mai repede corzile vocale prajite. Ce concluzie tragem din aceasta experienta ''emotionala'' (inca nu-mi vine sa cred ca Justin a fost in pivnita bunicii, va dati seama, Justin!laughing)deci nu va puneti cu mine, putini sunt norocosii care sunt trecuti in Death Note (Justin ere un tip ghinionist). Acum trebuie sa-mi cert iertare de la fanii lui (vorbesc serios) a fost doar o gluma (el e in siguranta, momentan)acum ma gandesc cum sa scap de Brad Pittlaughingdeci nu va suparati pe mine (suparativa pe imaginatia mealaughing)

| Derye a răspuns:

Mie nu imi trebuie o poveste. Eu ma duc la el, si il impusc.

| alessutz11 explică:

@D33a98, o sa astept ceva timp pana o sa dau fundita, doar spera ca ai cel mai mare talent laughing

| Диана a răspuns:

Eu i-as baga pe gat un furtun, si l-as umple cu Pepsi! love struck laughing
Pana o sa faca poc! love struck
Si dupa l-as imbraca in balerina, i-as scrie pe frunte ''When I grow up I wanna be gaylord!'' si i-as face poze si le-as pune pe pagina lui de Facebook! smug laughing

| Casiana a răspuns:

Bla, bla, bla.

Happy End!

| MikeRowe a răspuns:

I-asi taia o mana si l-as bate cu ea pana ar muri. laughing
glm*

| MikeRowe a răspuns:

I-asi taia o mana si l-as bate cu ea pana ar muri. laughing

| Bondarel99 a răspuns:

Cum sa-l omori pe JB cu sange rece:
Pasul 1. Faci rost de niste sange.

Pasul 2. Pui sangele la congelator in forme de "tzurtzure" si astepti sa inghete.

Pasul 3. Gasesti o "victima" si o injunghii cu tzurtzurele facut din sange.

| Cathy_1290 a răspuns:

Intr-o zi frumoasa am vazut un anunt pe internet:Justin Bieber isi angajeaza o secretera.ASta era sansa mea de al distruge pe JB.HAHAHA.Mam angajat si jb zice:Vreau un pahar cu apa.Eu ii aduc unul. JB:mai vreau unul.eu ii mai aduc unul JB:mai vreau unul.Eu enervata ii duc o galeata plina cu apa. Jb:e prea multa apa.Cind am auzit asta paream a fi un vulcan care era gata sa izbucneasca.Asa ca am inventat un plan. Iam spul lui jbbig grinraga justin am o mare surpriza pentru tine. jb fiind incintat a aceptat sa faca o "excursie" in desert.In desert era pregetita o cusca in care era o piramida de peste uscat si SUPER SARAT. l-am ademenit pe jb in felul urmator:am pus in cusca un microfon si o multime de oameni facuti dic caton fiind publicul si jb a inceput sa cinte in fata "publicului" in tim ce eu am inchis usa custii si jb a murit de sete.

Sfirsit...

| ByZZy a răspuns:

Bai ce lume rolling eyes

| Kitteny a răspuns:

Mie mi se pare o super intrebare! hai sa iti raspund.:Era o zi frumoasa de vara! Eu si prietena mea il uram pe justi bieber foarte tare.Ca sa il ucidem trebuia sa ne apropiem din ce in ce mai mutl de el.Asa ca, intr'o zi am zis sa mergem cu justin bieber la solar.Ne'am intalnit, buna, buna, un pupic de amici ne'am suit in masina(justin conducea) si am plecat spre plaja dupa care urma sa mergem la solar.Am ajuns pe plaja, justin m'a ajutat sa ma dau cu crema solara, am intrat in apa, si am plecat la solar.Eram foarte incantati.In masina primesc un telefon de la prietena mea care ma anunta ca era la solar si ca planul nostru este pus la punct.Am ajuns la solar, justin ca de obicei platesteeu sar la gatul lui si il rasplatesc cu o imbratisare calduroasa si un pupic senzuallaughing. Justin intra in solar ii strecurasem un pachet de crema in solar si marisem temperatura foarteee tare. Dupa ce a intrat in solar, am avut grija sa blochez solarul. Din fericire, solarul trebuia sa fie inchisa dar prietenamea era directorul deci eu am avut acces. Justin a inceput sa zbiere iar solarul a luat! Justin a murit prajit iar noi am stins focul si am luat cadavrul.Am revenit seara pe plaja am plecat cu o barca destul de departe de mal i'am legat lui justin iun pietroi de gat si l'am aruncat in apa! MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.asta e povestioara mealaughing)

| cristiannn_8836 a răspuns:

Cred ca i-as cere un autograf(pe un cutit desigur) si i las baga in inimaaaaaaaa(scuzati sadicismul)laughing
Oricum glumeam, cred ca l-as bate pana i-ar cadea paru...sigur ar muri dupalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-s da o oglinda si ar muri cand s-ar uita in ea. Ultimele cuvinte:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah! Un monstru hidoss!

| summergirl25 a răspuns:

Voi sunteti crestini sau ce religie mai sunteti? In Biblie scrie sa nu ucizi, deci...
Nu inteleg de ce il urati pe Justin atata.Nu va facut nimic! Cu ce va deranjeaza pe voi Justin Bieber?