| αɴι28 a întrebat:

Liceul TPU, T/A-Ep. 2, part 1-Bataia.(un capitol nu prea amuzant)

Intre timp, in sala de mese...

-Si? Cum o fost cu Miku? il intreba Expert pe Exceel.
-Ei,partial bine:Am fost la ea acasa,am mers sus, la ea, ne-am dezbracat si...
-Si? Siiii? intreba Expert entuziasmat.
-Si ne-a prins maica-sa.
-BEEP! scapa Expert o injuratura.Tocmai cand devenea interesant... sad Ei bine,tie,Speedy,cum iti merge cu Ani?
-Prost ma...
-De ce ba? spusera amadoi(Expert si Exceel),in acelasi timp,mirati.
-Ei bine, sa va povestesc: Eram in parc, o asteptam pe Ani.Tocmai atunci, trece Kissie in fata mea si ma saruta.Fix in momentu' ala,vine Ani.
-Nasol ma,spuse Exceel in timp ce facea,cu furculita,din cartofii de la cantina piure.
-Si ce-ai de gand sa faci? se trezi si Ashadow din hibernarea in care intrase de cand se asezase la masa.
-Nu stiu ma,nu stiu! tipa Speed.
Fix(iar' fixu' asta) in acel moment intra si Ani,insotita de Queen,in cantina.
"Ignora-l,ignora-l..." gandea ea.Dar brusc,cineva ii intrerupse sirul gandurilor.
-Hey,Anusco,ce faci? intreba Kissie pe un ton badjocoritor.
-Mars d-aici,blonda proasta, raspunse Ani, vizibil iritata.
-Wa wa wa...Am fumat oare prea mult patrunjel? Sau e adevarat? CUM INDRAZNESTI SA MA INJURI?! raspunse Kissie, in timp ce-o tragea de par pe Ani
-What? Las-o fufo! striga Queen in timp ce arunca farfuria cu piure a lui Exceel in capul lui Kissie.Headshot!
-Am sa va spun directoarei Allexa!
-Se vede clar cine este vinovat,Kissie, spuse dna. directoare Allexa, care tocmai intrase pe usa.In biroul meu,acum!
-Ati auzit,fufelor! rase blonda.
-Nu ele,Kissie,ci tu.
-Dar.
-Acum!
Queen si Ani rasuflara usurate si iesira din clasa.
-Vrei patrunjel? intreba Queen.
-Deci nu cocaina,nu haribo,nu marar, ci patrunjel! tipa Ani,sarcastic.
-Da,ala-i la modawinking.
-Nu vrea ea,vreau eu! aparu VB(VeveritaBestiala)din peisaj.
-Tu ne spionai? intreba Queen cu o spranceana ridicata.
-Nu,ascultam Jb in copac,raspunse VB sarcastica.
-Deci ne spionai... spuse Ani.
Intre timp, iarasi in sala de mese.
-Mama ce i-a dat-o Ani!
-Ani-luptatoarea!
-Ani-batausa!
Strigatele elevilor nu incetau, ceea ce-l enerva pe Speed.Se ridica in picioare si zise:
-Care nu tace are netu' taiat!
In sala se facu liniste.
-Asa, spuse Speed.

Astept pareri.
P.S: Fiecare ep. are doua parti.

9 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Frumos.Fundă?rolling on the floor
A fost interesant, captivant ca de obicei totuși mă înspăimântă ideea că mami lu" Miku ne-a văzut dezbrăcațiI don't want to see

| Speed99 a răspuns:

Imi place.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

Ăăăăă nu era nevoie să zici asta, știam deja Claude...scuze...știam deja Speedulini.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Binisor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun capitol de până acum.

Continuă.

| αɴι28 explică (pentru anonim_4396):

Stai..Ai zis tu asta? Cred ca ai fumat cam mult patrunjel...

| Bia001 a răspuns:

Vreau si eu in poveste...

| Unniique a răspuns:

Pot să apar şi eu? puppy dog eyes

| Maniaqul968b7364a a răspuns:

Misto! bravo tie!