| Kqzu97 a întrebat:

M-am indragostit de Justin Bieberlove struck. Ce ma fac?laughing

18 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Spânzură-te, aruncă-te-n Dunăre, împușcă-te. Orice! Trebuie tratat de urgență :|. Ar fi trebuit să postezi asta la sănătate la cât de grav e. Păcat că vei fi luată la înjurături. lol. Deja sunt probleme la spitalul de urgență. http://i.imgur.com/XB3of.png păă lol.caută altul, are săracu' destui de împușcat.

| Sconcsiş a răspuns:

Du-te şi sinucide-te cu tot cu boschetaru ăla drogat.

Nea Osama, nu-i faceţi o vizită la Just-in Tanga?

| Mihaelaa98 a răspuns:

DUte la doctor si spune-le ca ai o problema maree rolling on the floor))

| pwp a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi decapitarea.

| Bizzareq1 a răspuns:

E bine sa te duci la un psihiatru...ai nevoie de ingrijiri medicale.sa iei pastila anti biberonu'

| Malphas a răspuns:

Ia-te de mana cu toate fetitele de 12 ani [si cu cativa baieti :-s] si bagati-va cu capul in toaleta. Poate va mai treziti.

| Nicolelenaa a răspuns:

Împușcă-te :)) /:).
Altă soluție nu am. Sorry.;))
Sau poți să îl iei pe Justin Bieber de București: http://romaniiautalent.protv.ro/......rea.html;)

| CristalClear a răspuns:

O nu, cred ca iau boala...incep sa cant! Babyyyy, babyyy, babyyyyy! AJUTOr! Aaaaaaaaaaa...BABY,BABY!

| andrei62 a răspuns:

Ia un medicament contra gaylor si du-te la pshiolog dupa ca sa te asiguri cai scapat

| βǿβǿ a răspuns:

Iti dau un pistol draga?big grin

| Jоvαnα a răspuns:

Îți spun o rețetă secretă de vindecare:
-1 kg de fructe Hannah Montana pisate
-1l de apă Selena Gomez
-Un mixer Demi Lovato

Cum se face:
Pui fructele Hannah în mixerul Demi și după adaugi apa Selena. Pornești mixerul, îl lași o zi în funcțiune și gata! Ai rețeta!

P.S:Vei suferi de boala Disney după aceea.

| Kate21 a răspuns:

Mergi la un psiholog. Acela iti va spune ce sa faci - in cazul in care aceasta intrebare nu e pusa la panarama.

Răspuns utilizator avertizat
| BrokenAngel28 a răspuns:

Santem la amuzante...ai glumit ashai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti bagi un deget in fund, il scoti si apoi il fluturi glorios in aer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@BrokenAngel daca esti urata de ce iti pui poza la avatar? crying( crying( crying(

| bogdan_6209 a răspuns:

Cumm deci cumm naiba sati placa boschetaru ala de doi bani ca daca las vedea i-as da foc imediat!

| RodeghieroGiulia a răspuns:

Ce aveti mai cu fata? Ii spuneti sa se omoare? Sunteti tampiti. Daca vrei sa vb cu el, voteaza-l p acest site sa vina in Romania. Dami Id tau.(si eu il adoooooooooor)