Apache
| Apache a întrebat:

Ma eu inteleg ca TPU merge mai ales pe reclame. etc, etc!
Dar de ce naiba trebuie sa pui aceeasi reclama de 3 ori pe aceeasi pagina. nu pot sa inteleg!
http://i.imgur.com/1fx1o.png
---------------------------------------
nu arata mai bine asa? :D
http://i.imgur.com/K8vsP.png

9 răspunsuri:
Apache
| Apache explică:

@valy1233
de fapt. cautam un site unde sa fac panarama de miley cyrus.si voila, am dat de TPU big grin

| Comeandtellmesomething a răspuns:

A 2-a varianta, in realitate arata si mai bine

| Bya132 a răspuns:

Reclama e manelistă.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Ghici ce: fix pe intrebarea ta mi-a aparut reclama big grin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Eu m-am saturat deja de ele
inteleg intr-o parte si sus dar le mai si dau in fata pagini si sa mai dau si x oh go on

| Bylok a răspuns:

Imi place si varianta ta happy dar a lui @Digital112LovesJelli parca e mai buna happy nu te superi nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, ba da.

| valy1233 a răspuns:

Asta este.asa sunt pe toate site-urile fiecare trebuie sa isi fara reclame.prin reclama banuiesc ca ai dat si tu de site-ul TPU tongue