| princessOfcaraibe a întrebat:

Ma plicti primul care scrie orice, fundita

Răspuns Câştigător
| Selly13 a răspuns:

Orice, fundita te rog da-mi-o mie pentru ca nu am nici una

11 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Ştii că te iubesc şi te respect, nu? *vomită*

| Pralină a răspuns:

Orice...

| ăăăă a răspuns:

Crede-ma si eu, dar ma gandesc ca o sa vina vacanta smug
sau cum sa fur aurul spiridusilor thinking

| AcidCuSange a răspuns:

Nu plecam pana nu primim
O fundita, multumim!

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Ce faci?batting eyelashesfundita?laughing

| andreeaemmma a răspuns:

Bn sa imi dai funda
Inr-o noapte pe la ora 2 cainele meu latra.Ies afara tace(cainele). Pe la 2. 30 ma scol iarasi.Ies afara cainele tace cand ma vede.Ma scol la3 cand ma vede cainele tace.

Vai

apoi la ora 3. 12 bag cainele in casa... Da ce' nu ma' lasa sa dorm.

Apoi nu mai pot adormi...
Ma uit la ceas... ora 4. 00 fix.Ies afara fac o plimbare intru in casa si:

Vad cainele mort.Incep sa ulru de frica.Nimeni ...nici o miscare.De ce nu ma aude mami? tati? Nimeni? Haloooww?

Intru in dormitor.pauza.nimeni...Ma duc in camara.la fel

Ma duc in baie. urme de sange.Ma duc in camera mea. Tata mort, mama moarta.

Aprin calculatorul...Intru pe TPU sa pun o intrebare in legatura cu aceasta intamplare si...

Netu nu mai mergea.

A fost naspa' A trebuit sa imi iau alt modem...ca asta vechi so' stricat
Eu l-am inventat acum... funda?

| Macriii a răspuns:

Plictiseala iti provoaca O EXTORSIUNE din care nu mai poti dormi si
pe urma extorsiunea se duce la calculator pe urma nu mai merge netu apoi deschizi telu si intri pe blootood pe urma intri pe TPU si
imi dai mie funditaaaaaaaaaa
Ai ai aii... Daca nu imi sai fundita o sa se intmpla o extorsiune pe TPU si o sa se ia curentul.laughing

| wends a răspuns:

''orice'' funda:d am nevoie

| Wladutz a răspuns:

Salut ce mai faci aa te plictisesti.Continua...

| DiannaDi a răspuns:

Pfoai.stai sa ii vezi imediat pe disperatilaughing big grin haha
decat sa stai pe net, iesi la o plimbarebatting eyelashes e mai funny cu prietenele.si papa plictiseala>big grin