| MoonLight a întrebat:

Ma plictisesc...si stiu ca poate e stupid dar, ma plictisesc!
Uitati ce face plictiseala, dar mai ales problemele tehnice din mine:
http://i.imgur.com/8ZeDj.jpg
Sper ca nu e fumata faza :-?

10 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

E fumata,stinsa, aprinsa din nou, lasata sa arda, bagata in joint si fumata de tot.
ata de fumata e.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Câtă imaginație!
Pa, pa.

| MoonLight explică:

Black, am folosii yahoo sau bing rolling on the floor

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ce ne'am face fara tata,, gugăl''?sad

| DudaYeah a răspuns:

Nu e oh go on e dragut...ma rog la Dumnezeu sa nu se intample asa ceva cu "gugalul" ca as face infart. crying

| CautNume a răspuns:

Nu e fumata ca nu e amuzanta sincer dar imi place ca e originala

| ZoOzOLe a răspuns:

Cand ii suneam profesorului de istorie ca ne plictisim de atata razboi, Mirea cel viteaz si nuju ce el spunea..."Doar prostii se plictisesc!" de atunci eu nu m-am mai plictisit, pentru de obicei el avea dreptate`!

| AnaEindragostita a răspuns:

Nu e fumata e plictisita faza e asa de plictisita incat se simte jenata si adoarme -sleep-

| RheaLustzig a răspuns:

:| foarte naspa. Apropo de erori. Uite ce eroare am primit si eu odata. http://i.imgur.com/r3ndi.jpg

| SamSon a răspuns:

Nu, nu e