| anonim_4396 a întrebat:

Mai e putin si cred ca incepe o revolutie.Pe TPU.S-o dam jos de la putere pe NOname.Ca a zis ca nu-i place biblia.Sau Biblia…
Cred c-a strans 200 de raspunsuri…
Eu cand am vazut aseara ca are 177 am zis ca s-a apucat lumea toata,credinciosii adevarati-adica,sa-i spuna ``Dumnezeu sa te ierte,ne rugam pentru tine``.Ca eu asa stiu - am vorbit odata cu un calugar – in momentu` in care face unu` un pacat mare,tu te rogi pentu el si te feresti sa-l judeci…
Da` in fine,e greu in ziua de azi sa fii credinciosu` perfect,ca sunt oamenii rai si nu rezisti cu nervii, te faci praf imediat si simti ca trebuie sa zici si tu ceva…
Acuma ma intreb si eu la randul meu o treaba…oare extraterestrii cred in D-zeu? Or avea si ei o carte din care citesc sa invete cum sa fie mai buni? Bine – catedrale sigur n-au, ca alea se construiesc mai mari-asa, adica de neam prost, si s-ar fi vazut deci din rachetele cu care ne ducem in cosmos…
Sau poate au biserici subterane?… Ca sa nu le vedem noi si sa ne treaca prin cap sa-i intrebam de ce religie apartin, ca apoi sa ne borfaim cu ei…
Apoi ma gandesc cum o fi sa ne viziteze odata, dar sa si ramana sa traiasca pe meleagurile noastre…
Or fi si ei homosexuali? Sa-i vezi pe un el si un el cum se tin de mana pe strada…Sau cum se pupa…Doamne fereste!
Da` poti sa le zici ceva? Sau sa te uiti urat pe ei? Nu poti.Ca nu stii cum iti arata degetu` si tu crezi ca e semnu` ala urat,dar de fapt te trezesti ca-i iese din el un laser de-ala smecher care te tranteste la pamant,de nu te vezi…
Ca pot fi periculosi…Nu?
Cu astia periculosii nu te pui!
Nici smardoii astia de la noi care merg cracanati pe strada,ca au fost la sala sa traga de fiare(sau poate nici n-au fost),n-ar avea curaj sa se dea la ei…Sau sa-i zica la o extraterestra-bunaciune ``ce faci pisi,ce cur ai!``.Ca si ea poa` sa scoata laseru si sa le dea in mufa cu el, si atuncea muschii nu mai are valoare, iar harfele din ei e gata si ele din ziua aia-incepand…
Sau or avea si ei TPU-ul lor, unde sa se dea mari psihologi?
Sunt foarte multe intrebari…
O exista oare extraterestra perfecta si extraterestrul perfect? Adica aia care sa fie fidela si ala care sa aiba simtu` umorului, ea harnica si el inteligent, ea o mama si-o sotie desavarsita, si el un barbat bun care vine cu salariu` tot acasa?
Sau extraterestru` gentleman?

Răspuns Câştigător
| TempestUV a răspuns:

Cred ca-s mai politicosi cu damele lor decat sunt pamantenii si nu se baga ca tampitii in fata.

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://i.imgur.com/vsAZaU3.png
http://i.imgur.com/Og6iMiz.png

Dacă extratereştrii s-ar risca să ne viziteze, probabil ar trebui mai întâi să-l internăm la psihiatrie pe psihologul turbat, iar apoi să administrăm câte 2-3 Diazepame tuturor fanaticilor religioşi (să nu se apuce şi de proteste/cruciade Anti-Extratereştri, în traducerea creştină "anti demoni şi draci").

Îţi doresc să te răpească o extraterestră frumoasă şi iubitoare şi să te facă un gentleman fericit!;))

| NOBODY a răspuns:

Asta e o gândire degenerată, prieteni.

| Kaℓi a răspuns:

happy
Vazut, citit, placut.
Da-s cam ocupata acum... si sunt multe intrebari in intrebarea ta happy
Asa ca revin happy
Sarbatori fericite! tuturor happy

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Mersi de urare.Eu nu sarbatoresc, da` nu mai conteaza...
Vorbim.Ai grija la cozonaci sa nu ia foc...

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Iar daca ar fi sa murim as spera sa murim intr-o secunda fara torturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lui Noname nu-i place conținutul bibliei, dar paginile cred că-i plac, sunt subțiri și fine.......ard repede.
Extraterestru, diferit de noi, deci gentleman pământean nu există, mmmm, dap e o mare probabilitate ca extratereștrii să fie mai gentili cu femeile lor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu totusi ma intreb ce fac ele cand pleaca ei de-acasa cu anii-lumina, sa umble aiurea prin galaxii?
Oare nu-i inseala?
Si daca ei afla, cand se intorc, nu le bate?
Adica or fi si ei gelosi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce fac? Lasă să se adune praful pe dispozitivele ciudate ale soțului.
Dar dacă nu au cum să își înșele bărbații? Adică fiecare femeie are un buric unic, și bărbații câte un tentacul care să se potrivească doar cu buricul perechii destinate?
Cred că extratereștrii au lucruri mai bune, interesante de făcut decât să fie geloși.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce să-i ceri omului care nu şi-a găsit încă loc de muncă şi face pe savantul în mediul virtual...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea stiu ce sa iti raspund-dar sper sa te lamureasca dumnealui...
:)
http://www.youtube.com/watch?v=vHZquCUSSbU

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Suntem chit, atunci.Ca nici eu n-am stiut ce sa-ti raspund la intrebarile alea doua,de le-ai pus ultima oara...
De fapt aveam eu ceva sa-ti zic, da` te-am lasat ca am vazut ca esti suparata...
Adica eu sunt barbatu` ideal - daca vad ca femeia e nervoasa, o las in pace sa-i treaca nervii, nu ma mai pun si eu cu gura pe ea...
Sper ca ai uitat de alea ce-ai scris pe-acolo...
Daca pleci, sa moara ce-am mai scump daca mai pun vreodata intrebari de`alea cu sor-mea...Deci m-am jurat, fi atenta...
Sa n-apuc Pastele, de te-oi minti!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt atatea intrebari

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

Am atatea de spus, cred ca o sa imi ia 2 oretongueai nu prea avem de unde sa stim, LifeandDeath ar arata un fel de adevar, dar sunt dileme imposibil de rezolvat...Pai exista? Sunt mai inteligenti? Vor sa ne invedeze? Sunt prietenosi?, majoritatea lucrurilo spun ca nu sunt prietenosi, mai e o dilema:Cum arata? putem vorbi la nesfarsit si pentru mine este un subiect placut de discutat, si la area 51 sunt lucruri ciudate, se spune ca au gasit nave extratereste, si in 2009 corpul ala mort de extraterestru. Poate fi un razboi intre noi si ei.S-ar putea sa arate la fel sau sa se deghizeze in oameni,sau sunt ca niste predatori? Cine stie,doar Dumnezeu poate raspunde,eu cred ca sunt sanse de a exista intr-un loc indepartat eu as zice sa nu trimitem mesaje ca s-ar putea sa fie ostili,si daca sunt mai inteligenti am fi morti pe loc crying,mai bine doar sa discutam si sa nu incercam sa comunicam cu ei,Sau stau sub pamant? Sunt ei un pericol pentru noi? Poate exista extraterestru perfect,dar daca ei sunt ca Alien din filmul Alien toti sunt perfecti fara indoiala,Oare ei cum evoleaza,nasc direct sau fac oua? Cresc repede? Mai sunt multe intrebari, as putea raspunde la majoritatea, dar nu la toate, sunt atatea lucruri, doar as recomanda sa nu ne uitam la ele noaptea ca s-ar putea sa ne gandim numai la ei si sa ni imaginam iar apoi sa ne fie frica sa mai miscam

| TempestUV a răspuns:

Alta e intrebarea:Exista extraterestri?

| anonim_4396 explică (pentru TempestUV):

Bun! Dar intrebarea e si daca ei sunt politicosi cu doamnele.Adica daca extraterestrul deschide usa la ozn sa urce extraterestra mai intai, sau e ghiolban si se baga-n fata, ca nesimtitu`?

| anonim_4396 explică (pentru TempestUV):

Foarte bine punctat, domnisoara.O sa primesti o funda pentru acest raspuns, care daca citesti printre cele doua randuri care-l cuprind, gasesti in el adevarul absolut...
Adica multi ne bagam ca tampitii in fata, si nu ne referim aici ca nu tinem randu` cand platim factura la telefon...

| TempestUV a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca-s mai politicosi cu damele lor decat sunt pamantenii si nu se baga ca tampitii in fata.