| Anet a întrebat:

Mai inainte aveam chef de caterinca si ia uitati ce am facut=))

http://www.tpu.ro/......m-zis-hai/

ajutati-ma si voi va rog=))

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Sincer, mi-a placut intrebarea aiahee hee Mi-am dat seama din prima ca era o glumita, asa ca nu am inceput sa te critic ca ceilalti. Am tacut pe Internet si am ras in fata PC-ului laughing Super idee... In lumea asta alb-negru in care traim, tu mi-ai inveselit ziua (de ieri si de azi)winking

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca am pune fiecare cate unu pentru a ne demonstra ironia, ce s-ar alege de TPU?

oh wait...

Răspuns utilizator avertizat
| αndï a răspuns:

@edwlo, daca esti unu din cei care ti-ai **** mintea sa dai un raspuns pe bune la ceva pus la misto, da-ne un bip in~15 ani happy

| Anet explică:

@caractere si @Pișcotu intrebarea a fost pusa intr-un mod ironic si cine isi punea putin mintea la contributie se prindea ca nu e pe bune, adica cum naiba sa faci din astea la 11 ani? de fapt in societatea in care traim orice e posibilsad, iar daca voi nu v-ati amuzat e strict problema voastrawinking

| Anet explică:

@caractere spre deosebire de tine eu chiar am ajutat pe unii, daca te uiti in schimb la raspunsurile tale in 50% ii criticai pe ceilalti asa ca abtine-te te rog.Stiu ca te-ai ofticat cand m-am luat de exprimarea ta, dar asta e adevarul si nu am ce iti face.Inainte sa critici pe altii mai treci pe la scoala and listen this poate inveti ceva:http://www.youtube.com/watch?v=638Z3ftcpaQ;)

| caractere a răspuns:

Eu am raportat-o. Esti chiar penibila1!

| caractere a răspuns:

@Anet esti prea saraca cu duhul ca sa poti intelege ceva!
Fetito, tocmai ca exista copile de 11 ani care au diverse activitati non-ok pentru varsta lor, nu era cazul sa faci caterinca pe un subiect atat de serios. Ori ajuti, ori taci!

| EdwLo a răspuns:

De fapt. ai probleme mintale grave. straight face Si simti nevoia de atentie... atentie virtuala. Ceea ce te face chiar trista. O viata sprancenata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce îmi plac cei care ți-au dat răspunsuri serioase...