| Ayako a întrebat:

Mdeci daca nimeni nu a m-ai facut ziarul sau stirile le fac eu in locul lor:
-Expert o vrea inapoi pe Amadeea(Unica);
-Lui Miku a inceput sa-i placa romantismul;
-Se pare ca Speed si-a aratat obsesia fata de GTA prin povestea lui fara nume;
-exceel(i-am scris numele asa pentru ca sunt suparata pe el) crede ca ceilalti de afara cred ca suntem ``idioti``pentru ca suntem prea multe fete pe T/A;
-Ashadow tot nu s-a mai intors;
Cam atat.Ce parere aveti?

21 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Puteai să faci puţin mai lung.

Şi în legătura cu liniuţa numărul 4 : Într-adevăr suntem mai multe fete decât băieţi pe T/A, dar nu atât de multe încât să îşi facă băieţii griji.

Oricum, sunt hotărâtă. O să îmi fac schimbare de sex, yay. smug

| Ayako explică (pentru Furculingură):

Acum mi-au mai venit idei in cap.
Succes!

| ??c??? a răspuns:

A început să-i placă romantismul? Voi nu o cunoașteți de ajuns!

| Ayako explică (pentru ??c???):

Nimeni nu o cunoaste ca tine.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Îmi place şi să-l practic :p

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Ayako):

Cum zici tu, sunt expertă rolling on the floor

| Ayako explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Se stie.

| Naяutσ a răspuns (pentru Ayako):

Nu-ti fie frica! laughing

| Ayako explică (pentru Naяutσ):

Ok..Deci esti suparat? Daca vrei ma poti injura.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Intr-o familie de lei, sunt cel putin 2 masculi si 10-20 femele.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

In legatura cu exceel ai mare dreptate.Si restul sunt stiri bune happy. App, ce mai faci?laughing

| Ayako explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Mersi.Am uitat sa scriu ca Naruto si PresedintaSweetland sunt impreuna in secret.
Eu fac bine.Tu?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru Ayako):

:o. Ma plictisesc

| Ayako explică (pentru Naяutσ):

Nu am curajul sa apas.
Cine stie ce strigoi imi apare in fata. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma, exceel doar a spus ca vrea sa vina mai multi baieti, nu ca ar goni fetele.

| Snowal15lea a răspuns:

Da povestea mea cu Tigani la nimeni n-a placut. Ma duc sa tai porcul cu lama de tristete.Si nu vreau sa schimb avatarul asta neverr.

| Ayako explică (pentru Snowal15lea):

Imi pare rau pentru tine.Imi dai si mie niste soric?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Snowal15lea):

Mai intră şi tu pă TPU sad