| nuku a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de pantofi super
ajuns acasa si dupa ce m-am dezbracat de tot am ramas gol pusca asa de mult imi placeau pantofii incat m-am incaltat si i-am zis sotiei ce frumosi pantofi am ca ii admira si febletea ei.
Rautacioasa sotia mi-a zis ca mai bine imi luam o palarie si era multumita si ea si febletea. Oare ce a vrut sa spuna cu asta?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dacă prin febleţe înţelegi ceea ce cred eu, înseamnă că ar fi preferat-o ridicată spre pălărie, nu coborâtă spre pantofi...Nu-i plac steagurile în bernă...

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Frumos mod de a-ti admira pantofii laughing - cu o palarie puteai acoperi "febletea" - te'ai prins?!

| Ea12345 a răspuns:

Mi-am dat si eu seama ce-i cu febletea asta si la ce foloseste ealaughing

| hominid dreak a răspuns:

Stai linistit omule ca pentru,, feblete" nu-ti trebuie palarie. O felicit pe aqualuna, a intuit perfect.

| BRG a răspuns:

Poate era supărată că dînsei nu i-aţi luat nimic, poate vroia şi dînsa pantofi.

| sincer a răspuns:

Prin asta inteleg ca nu putea admira pantofii din cauza febletii, era mai bine cu febletea acoperita si atunci putea admita pantofii, deci o atragea alta privire.

| alice_2941 a răspuns:

Probabil nu i-au placut