| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am pierdut cardul cu intrebari.Nu l-ati vazut cumva pe aici?

16 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Este la mine, nu vrei sa vi sa-l iei?hee hee

| AndutzaAndu a răspuns:

Ba da, e la mine cardul tau.

| AndutzaAndu a răspuns:

@harciog, atunci mă las de meserie laughing dacă nu e card bancar.

| Arthur a răspuns:

Soacra cred că e de vină
Vrea monopolul să-l deţină
La întrebările de pe-acasă
Când bate cu polonicu-n masă.

| Razvan a răspuns:

In vizuina alaturata la madam fox.Megan Foxlaughing

| pisoias a răspuns:

Ba da. Era prin zona dar nu m-am prins ca-ti mai trebuie.

| Hombre a răspuns:

Mai frate harciog odata cu naparlirea tia cazut si buzunarele.

| juniper a răspuns:

Ups, credeam ca nu-ti mai trebuie si m-am apucat sa desenez.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ba da.trecea mai devreme o pisica cu el in coada! Prinde-o!

| multimoak a răspuns:

L-am inapoiat politiei...hee hee Vezi ca iti scoate toate intrebarile de pe card. Fugi si ia-l sa nu ramai cu un cont de intrebari perfect gol laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai fetelor poate nu a-ti vazut bine dar sa stiti ca nu-i bancar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A da, deci al tau era, multumesc de inspiratie:-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu`i cu bani, la mine nu e. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper sa nu ti-l restituie persoana care l-a gasit. Ne-am odihni si noi putin ca prea ne chinui neuronii cu intrebarile tale...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anonimule mereu faci complimente? Sincer din partea ta m-as lipsi de orice.

| ╰☆╮Đoℓℓcє ღSwєєтy ˙·٠•♥ a răspuns:

Ba da. a trecut tip-til pe aici, decat daca imi dai fundita iti spun unde s-a dusbatting eyelashes