| NUAMR a întrebat:

Mi-ati vazut unicornul, caci a disparut?! Face caca de aur, vomita curcubee, e facut din magie cu aripi de zana, plange bomboane, e prietenos cu cei care sunt gay si e flocos peste tot! Va rog daca l-ati vazut pe Dl. PufinAcadeadezahar Martipan Jeleugumat Inghetatacusclipici al 3-lea sa imi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| FionaFlower12 a răspuns:

Eu l-am vazut calarind o musca si nu i-am putut pune lesa si a fugit iar acum il vad calarind un tantar, dar stai tantarul la intepat pe unicorn si a cazut, stai acum s-a ridicat unicornul si ia puscat piciorul tantarului acum tantarul a murit si unicornul a obosit si l-a luat somnul, ti-l aduc sau il las sa doarma? Acum este in Sweetland si doarme in hambar!

| NUAMR explică (pentru FionaFlower12):

Sweetland nu exista cat de copilarosi sa fiti!

| FionaFlower12 a răspuns (pentru NUAMR):

Nici unicornii nu exista!

| NUAMR explică (pentru FionaFlower12):

Ai tu dovada sau ce! Nu esti tu Mos Craciun sa imi spui mie!

| FionaFlower12 a răspuns (pentru NUAMR):

Eee na!

| NUAMR explică (pentru FionaFlower12):

Ete da!

| FionaFlower12 a răspuns (pentru NUAMR):

Bine, uita partea cu Sweetland, bine?

10 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

L-am vazut eu.

| Fernando9Torres a răspuns:

"L-am vazut azi noapte-n vis, pisicuta, pis, pis, pis!". FUNDA

| madalinutza20 a răspuns:

E la mine acasa. vreau o recompensa de 10000000000 de jeleuri pentru a l inapoia

| edynet2000 a răspuns:

Era pe afara, fuma un joint