| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a invinetit piciorul, ca un destept, in loc sa dea in minge, a dat in piciorul meu.
Mai am o serie de intrebari:
1. Care e cea mai frumoasa persoana pe care ai vazut-o? Puneti si poza daca vreti. Hai ca-s curioasa.
2. Care e cea mai urata persoana pe care ai vazut-o? Pune poza.
3. Ce ai mancat aseara?
4. La cine te-ai gandit aseara? Eeeeeee? O.o
5. La cine m-am gandit eu aseara? O.O
6. Ce culoare au ochii tai.
7. Cum arati? Mai ales Sweety.
8. Pune-mi o intrebare.
9. Pune o poza care te caracterizeaza.
10. Pune o poza care ma caracterizeaza.

53 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

3. N-am mâncat nimic aseară
4. La niste persoane...
5. Nu stiu, nu pot sa îți citesc gândurile
6. Căprui
7. Ti-am mai spus de 100 de ori cum arăt! Poza nu îți dau!

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Da vreau pozaaaa

| Copac13 a răspuns:

1.nu stiu
2.nu stiu sau nu spun
3.sandvis
4.la pisica mea cred
5. la mine
6.negri
7.ca un copac
8.cat fac 2x2
9.https://www.google.ro/......ps?/search
10.https://www.google.ro/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. o vad mereu cand ma uit in oglinda, atat de modest sunt straight face

2. tu

3. pizza, facuta de mine

4. prietena mea

5. prietena mea? asta ar fi tare rolling on the floor))

6. am ochii albastrii

7. inalt solid, si al dracu de aratos rolling on the floor, repet si modest

8. ce preferi, muntele sau plaja? cred ca raspunzi sa nu intreb degeaba straight face

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si 9 si 10 unde sunt mai nemrnicule

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci, Sunt urata? sad De ce m-as gandi la iubita ta? Nici nu stiu cum arata.
Ai ochii albastrii? *ma duc sa iau furculita*
Stau aproape de munte, mi s-a si urat de el. Deci, plaja.

| anonim_4396 explică (pentru Copac13):

Nu am imaginatie atat de buna sa pun acele poze laughing, asa vorbesti nerusinatule cu unu care poate sa fie tactu la varsta rolling on the floor. da-ti 2 dupa ceafa straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Deci, Sunt urata?" poate, cred ca da laughing
"De ce m-as gandi la iubita ta? " thinking poate iti e ciuda pe ea, ce stiu eu
"Ai ochii albastrii? *ma duc sa iau furculita* " rolling on the floor ti s.a pus pata pe ei a? nu ii dau ca sunt de la mama mea laughing))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

2. Nu-ti fie, nu-ti fur iubita. Muahaha
3. am boala pe astia cu ochii albastrii. pe fete nu. Hihi laughing

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da vino tu sa imi dai 2 palme happy

| anonim_4396 explică (pentru Copac13):

Pe cat de inima de nenorocit am, nu dau in copii laughing. daca ai peste 18 ani, te educ cum se cuvine fara pic de resentiment laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Nu-ti fie, nu-ti fur iubita." nu imi fac griji, e hetero nu bisexuala rolling on the floor deci nu ai sanse nici daca esti miss calea lactee nu miss univers laughing)

ma bucur ca te-am facut sa ai ciuda pe mine rolling on the floor, ce culoare au ochii tai? sper ca nu acelasi capriu plictisitor care il vezi peste tot tongue

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Norocul meu cas minor da ne vedem peste 5 ani pastram legatura

| anonim_4396 explică (pentru Copac13):

Dada rolling on the floor, sa tii minte ca nu uit repede.

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Las ca imi iau eu permis de portarma pana atunci

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru Copac13):

Ce sa faci cu arma? laughing sa ti-o indes pe fund poate rolling on the floor. cauta Krav Maga pe youtube si vezi ce poti sa iti fac cu tot arma ta rolling on the floor. totusi iti zic ceva, daca la 18 ani te impiedici si iti rupi o mana un picior sa stii ca eu te-am injuratwinking laughing. Nu vin eu in Romania doar pentru tine. poate vin totusi pentru Depressa sa ii dau 2 dupa ceafa thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Calm ca nu-ti fur iubita. Sunt gay.
Verzi. ha, nu-s caprui.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"poate vin totusi pentru Depressa sa ii dau 2 dupa ceafa thinking" - Hai vino straight face, poate vrei sa-l vezi pe dracu imbracat nemteste. Eu zic sa te astamperi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fur-o ca are parul lung si eu sunt o exeperta cand vine vorba de coafuribatting eyelashes.

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai auzit ma depress ce zice nemernicul asta apropro daca nu esti in tara inseamna ca esti la puscarie in strainatate Italia cred pentru violenta impotriva minorilor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Shhh, nu trebuie sa ii iei apararea lui copacel laughing. nebunilor, vreti sa va faceti de cap

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te-ai gandit mult ca sa zici asta? straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate dau atacu' la noapte.
Baaaa, si daca e cu el? Ce ma fac?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaah, nu mai pot intra pe fb ca ma bate mama la cap sa ies.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e.
Te asigur eu.
Adica sper.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, pe moment mi-a venit.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E in regula.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1) Mi-e ruşine.
2) Poate te am pe conştiinţă după.
3) Spanac copt.
4) Nu-mi plac curioşii, eeee... :]]
5) Ashadow.
6) Secret.
7) Secret.
8) Ce(-ţi) făcea Asha în visul tău?
9) Avatarul merge.
10) Şi în acest caz.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce facea? Era legat in lanturi, ah, ce frumos. love struck Il bateam cu drujba. *crazy face*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îmi puteai răspunde prin mesaj dacă ţi-e ruşine aici. =]]]

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar de ce? am zis adevarul laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am zis ce(-ţi) făcea Asha, nu ce-i făceai tu lui. smug

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am spus, era legat in lanturi, saracul nu mai facea nimic. Parca a zis ca vrea apa, dar cine sa-l auda. Zgomotul drujbei era prea puternic.

Sa vezi, daca citeste astea, il sufoc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ooo, ţi-e frică să nu citească, de asta nu recunoşti că ţi-a plăcut visul. tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da cine a zis ca a fost vis? Muaaahahaha

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oh, deci astea sunt fanteziile tale cu Asha.
Sadismul pe primul loc. smug

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bai tu ce nu intelegi ca nu-s fantezii. Intreaba-l. Mai bine nu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mbine, o să-l întreb, îi voi zice că o fana de-a lui m-a pus să-l întreb.
Sigur nu vrei să schimb întrebarea?
Îl întreb eu, din partea ta. :3

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Intreaba-l de unde si-a cumparat sarmul ala, de la SH?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Eeeh, secret.
2.O fată din fosta școală. N-am poze.
3.Pui prăjit.
4.La ce filme horror să mai văd, la transformice, la muzică, la femei, la bărbați.
5.La mine.
6. Căprui.
7.Cu degetul.
8, 9 și 10 - Nu vreau.

| windowlicker a răspuns (pentru anonim_4396):

transformice ce
si eu joc transformice cum te cheama pe transformice *breathing intensfies*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1)Şi mie mi-e ruşine. :'>
2)Nu.
3)Whiskas junior şi crănţănele.
4)la Ciocolăţică, I'm serious.
5)Ashea?
6)Roşii.
7)Deci, sunt brunet, am ochii roşii după cum am spus mai sus, 1.83, port mereu papuci de lac firmaţi şi sacou negru cu cravată.
8)Te scot la un suc păpuje? smug
9)Eee, mai târziu.
10)Mai târziu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da ma...si tu incepi cu Strumful ala?
Dar tu nu erai Crucified? O.O
Daca da draq si-mi mai spui "papuje", Satan te mananca. Capis?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Jack White, Johnny Depp, Eduard Norton.
2. Mi-am scos ochii ca să nu o mai văd în oglindă.
3. Blejbe.
4. La nimeni.
5. La mine.
6. Albaștri.
7. Altădată.
8. Știu totul despre tine.
9. --
10. --
Scuze că nu am postat poze dar nu îmi merge internetu calumea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1)Profa de mate.
2)Toate pitipoancele si parasutele din ziua de azi+cocalari.
3)Omleta.
4)La aia de-a 12 de la mine din liceu.
5)La Ruki mai mult ca sigur.
6)Albastri-verzi, albastri-gri
7)A om, a cum sa arat?
8)Ciocolata sa inghetata?
9)http://postimg.org/image/kbq99e7nh/
sau asta
http://postimg.org/image/hwydoyrel/
10)http://postimg.org/image/p2dq8d8mj/

Răspuns utilizator avertizat
| Bestia98 a răspuns:

Banane

| Bestia98 a răspuns:

Barfeste-ma...cum sa nu.