| Serena1993 a întrebat:

"Moare mama a doua surori, una din surori ii mai mare iar cealalta ii mai mica, la inmormantare vine un baiat blond cu ochi albastri iar fata cea mica se indragosteste de acest baiat blond cu ochi albastri... dupa o saptamana moare si fata cea mare.Care este cauza morti?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Gelozia celei mai mici! Fata cea mica se indragosteste de baiat si crede ca o sa-l mai revada la alta inmormantare de familie si de aceea isi omoara sora pentru a-l revedea!

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sa lasam medicul legist sa isi faca datoria laughing.

| beka a răspuns:

Fata mai mica isi omoara sora ks il mai intalnesaca inca o data pe tipul blondhee hee

| Zambet a răspuns:

Fata cea mica a omorat-o pe cea mare sperand sa-l mai revada o data pe tip smug

| ✿ ♫ Press Play ♫ ✿ a răspuns:

Stiam. e veche. apropo, cautati pe google, cei ce au raspuns corect au minte de criminal happy

| Meil a răspuns:

Fata cea mica a omorat-o pe cea mare sperand sa-l mai revada o data pe tip, asta e raspunsul... da pe net zice ca cine raspunde corect la intrebare are minte de criminal. E pusa la toti criminalii pentru a vedea cum gandesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata cea mica isi omoara sora pentru a-l mai vedea o data pe tip.