| Bot a întrebat:

2 surori se aflau la inmormantarea mamei lor. La cimitir a venit un tip misterios. Sora mai mare dorea sa afle cine este dar dupa inmormantare nu l-a mai văzut. Dupa o săptămâna sora mica moare și ea. De ce?

Răspuns Câştigător
| Trinitas a răspuns:

A omorat-o cealalta ca sa vina tipul la inmormantare si sa afle cine e.

6 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Da deci e raspunsul lui Trinitas, iar un psiholog facea testul asta pacientilor sai. Daca dadeau raspunsul asemanator cu cel a lui Trinitas, erau viitor criminali. *se uita cu frica spre Trinitas*

| Trinitas a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Nu te uita inca, sai sa fac fata de criminala.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Sora cea mica este sotia tipului aluia?

| IoanaMra a răspuns:

Degeaba! tongue

| CERYMERY a răspuns:

Tipul misterios a omorat-o.Clar! Pentru ca, sub paltonul omului misterios se afla satana.

| Aleexxandru a răspuns:

Tipul misterios o fi fost Grim Reaper sau sora cea mica era bolnava xD.