| anonim_4396 a întrebat:

Noul virus sau gripa porcina se poate raspandi si pe mess? daca da cum ne putem proteja?

14 răspunsuri:
| Dara a răspuns:

Tastezi cu manusi (de preferat manusile de box) big grin Protectie garantatahee hee

| CrucifiedCountess a răspuns:

S-a gasit antivirusul! Ii dai un Spam si gata!

| cristi a răspuns:

Ce face omu' la plictiseala..nu prea e amuzanta intrebarea laughing

prfml
| prfml a răspuns:

Se poate raspandi indirect, daca vreun hot care are virusul intra in casa si iti atinge tastatura cu ajutorul careia intri tu pe mess. Te poti proteja sa iei virusul pe mess daca nu uiti usa descuiata sau renunti la calculator happy

| dulshe a răspuns:

laughing desigur ca se poate, din pc vine aerlaughing

| inna a răspuns:

In locul tau as da logout chiar acum laughing. Glumesc whistling

| adi_7507 a răspuns:

Doar prin email din cate stiam eu.
Da, suna amuzant dar e "pe bune", in ghilimele pentru ca e doar marketing nimic mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Paula a răspuns:

Pe mess?
da sigur... mai nou si pe TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa tragi o punga peste monitor gandind ca e in loc de prezervativlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, s-a anuntat si la tv.Ca masuri de precautie se spunea sa nu stam pe mess mai mult de 5 ore, iar daca simtim dureri de spate, sa schimbam pozitia... Iar daca incepem sa stranutam, trebuie anuntat un doctor...informatician,de preferintawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xero pana unde se poate duce prostia? tu te-ai duce cu ea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai gripa cine stie de pe unde si vrei sa arunci motanul pe noi?

| gherghe_9739 a răspuns:

Da vine si pe mess.ca sa fi sigur ca nu contactezi aceasta gripa te sfatuesc sa strici calculatorul[cu un ciocan]