| Punky_6845 a întrebat:

Nu e foarte reusit, dar e total adevarat. T/A a fost ucisa cu intrebari despre Gaystin Biberon si intrebari fara sens! http://i.imgur.com/eU2Jv.jpg

13 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

*isi sterge lacrimile*
De maine port doliu.

| bombănucleară a răspuns:

Nu va faceti griji, o sa apara in rai sau...ramane aici ca fantoma sa-i bantuie pe gaybereni.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Foarte adevarat, oricum eu cred ca e reusit

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Eu unde-s?

| Mişaaa a răspuns:

Da știu...T/A-ul e pe moarte, dacă nu a murit deja.

| EvangelineDS a răspuns:

ADIOoooooo T/A
[dedic aceasta paranteza robotelului]

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Insfarsit cineva e de acord cu mine.

T/A chiar a dat ortu'popi.sad Cei mai amuzanti useri pleaca din cauza intrebarilor ca: Cine imi ghiceste data nasterii?, Vrei sex?, Bunicule ai pitiponici in gradina? etc, si nu in ultimu rand sutele de comicuri de ****, si useri care spun ca le place un comic doar pentru fundita.

Asa ca, condoleante T/A, o sa ne fie dor de tine.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Interesant thinking E super tare :X Da adevarul e ca t/a si nu numai el ci si TPU au ajuns calcat in picioare. Toti fac misto unul de altul si mai sunt si intrebari stupide la unele categori.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

*plange*crying

| AliceInMordor a răspuns:

True

| SociallyDepressed a răspuns:

LoL...ce picioare lungi aveti

| auroraa a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte, mie imi pare ok...

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Din toata inima sper ca in cosciug sa fie base