| TheToxicNightmare a întrebat:

Nu ma credeti ca o persoana anormala dar uni dintre voi are o lume imaginara?:))Sau un animal, lucru...:)) si ce faceti in lumea imaginara sau ce faceti cu animalul sau obiectul imaginar?:P Uite eu de exemplu am o lume imaginara cu how to train your dragon(HTTYD) si unul a incercat sa ma omoare in bataie ca l-am desenat pe el cu iubita lui pupandu-se :)) =)) si mai am un dragon imaginar dar nu prea am ce spune ca este chiar in desenul asta.

http://alvinsimontheodore10.deviantart.com/#/d2vhr2t

Deci va rog sa nu ma credeti ca pe o nebuna:)). Poate unul dintre voi are asa ceva. povestiti-mi o parte. Ce faceti, cum arata...etc.

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Marog eu am un intreg serial in minte. big grin Eu si cu prietenii mei salvam universul big grin eu sunt cea "aleasa" iar fortele raului incearca sa ma distruga insa inscriptiile de pe corpul meu ma salveaza rolling on the floor

iti povestesc mai mult cand postez si eu un desen.

Acest mesaj se va autodistruge in:

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De fapt este vorba despre un personaj care indiferent ce as scrie apare mereu. Un tip Mihai, care se presupune a fii fratele meu.Constient sau nu, mereu am scris despre el

| maryana5 a răspuns:

Oh da si apropo cred ca te-ai uitat prea mult la Jane si Dragonul de pe Minimax oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai ?