| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai vad eu bine? In ce an au fost suspendati acesti utilizatori?

http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/6/

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Bunică-mea, după ce am fost suspendată prima oară: Nu-ţi face griji scumpo, şi eu am fost suspendată de pe TPU. Era în anii '70, eram tânără. Ce vremuri... *îşi aruncă bastonul şi începe să danseze pe disco*

7 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Asta nu-i nimic.să vezi tu cum era facebook în 1800...

Răspuns utilizator avertizat
| αηηα a răspuns:

Primul ajuta oamenii din 2010...deci habar n-am

| mariatina a răspuns:

Poate ia suspendat de 1970 de ori (nu se poate)

| tania77 a răspuns:

Nu draga mea stai linistita vezi bine, sunt suspendati 1970 vai saracii or mai fi in viata?laughingSigur este o greseala la mijloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa pilit regizoru' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si toti pe 1 Ianuarie laughing. Cat de ciudat, sa ai cont in 2008-2011 si sa fii suspendat in 1970.