| b342 a întrebat:

Nu numai oamenii au certuri in relatii...
http://www.youtube.com/watch?v=383F3gde86k&feature=relat ed

10 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

E veche... oh go on

Try again later

| pinguinuVerde a răspuns:

Dragă Beatrice, nu am spus că plagiezi ceva, doar că tu dai linkuri din 1900 toamna...e vechi video şi pe unii chiar deranjează asta...dar în fine.

| NOBODY a răspuns:

Mai există și Justin Bieber care se ceartă cu iubita sa.(pisica)

| Pralină a răspuns:

Parcă aia neagră e Justin Biebăr...

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Biata pisica neagra crying( doamne...Ma doare si inima(vorbind serios). Sa imi dati si 1.000 de stupiduri, NU IMI PASA!

| ȘtefiȘtef a răspuns:

@Beatrice
Asta simt. Stiu ca e doar de amuzament dar asta simt. Cand aud gazosu ala portocaliu, imi vine sa ii dau un sut. Cum sa urli asa la biata pisica? Nu imi plac pisicile, dar asta chiar a fost prea mult pentru eu (partea de la sfarsit a fost de amuzament, sa nu mai am nervi atat de multi).

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ai spus ca ma iubesi.ca ne vom casatori.ca vom avea copii.de ce mai tradat?
In timp ce eu lucrez in weekenduri sa ai ce manca tu te culci cu altul!
Curvoooooooooooo!

O sa te castrez nenorocitolaughingrolling on the floor

MIau miau miua(te urasc, te urasc tarfa ordinara) [ laughing ]

Dar ai platiti doar jumatate din rochia de mireasa
- da da 1500 euro, o groaza de bani :O

Ziceai ca esti virgina rolling on the floor

Esti surda? sau doar proasta?rolling on the floor

misto laughinglaughing

| b342 explică:

AngelOfDarkness,
De ce te doare inima? era doar o cearta.si in plus, ceea ce scria jos era doar de amuzament.happy

| b342 explică:

CŔii,
Ma scuzi draga, o gasisem cand ma uitam la ceva.happy Nu copiez.happy
A, poate daca a mai fost pusa e altceva.eu abia am descoperit-o.Da, poate ca unoeri copiez.Dar atunci cand o fac recunosc.happy

| Bloodlines a răspuns:

Foarte tare rolling on the floor!