| BornFree a întrebat:

O intrebare:Care este cel mai amuzant lucru pe care l-ai facut\patit?! astept raspunsuri super. fara fundA.

4 răspunsuri:
| irr07 a răspuns:

Ohh nu! nu vrei sa stii laughing

pai am iesit in oras sa ma plimb cu inca doua prietene si un amic.si mai mergea inca o fata pe care trebuia sa o luam de acasa. [specific.ca amicul meu era prieten doar cu mine.pe celelalte fete le cunostea din vedere doar] ajunsi in fata blocului celeilalte prietene am zis ca nu avea rost sa urcam toti la ea, asa ca eu am ramas jos cu amicul meu si celelalte fete au urcat la aceasta.am asteptat noi [cuminti laughing] jos si vazand ca fetele intarziau [creca uitasera sa mai coboare laughing] m-am gandit sa-i trimit un sms uneia dintre ele zicand asa: "fata, haideti mai repede ca asta sare pe mine laughing". dar de fapt amicul meu nu-mi facea nimic. el isi fuma linistit o tigara.grabindu-ma sa trimit cat mai repede mesajul, nu am mai fost atenta la ultimul contact care imi ramasese salvat acolo si care era nimeni altul decat chiar amicul meu.[vaai! blushing ~x(] si uite asa mesajul "fata, haideti mai repede ca asta sare pe mine laughing" l-a primit amicul meu.care.nu a reactinonat in nici un fel [pentru ca era cam timid]. doar a zambit laughing. oricum eu ma simteam ingrozitor si tot drumul n-am mai scos o vorba laughing blushing

asta a fost mai mult o intamplare penibila.nu amuzanta laughing big grinD

| hrdcore a răspuns:

Cand am fost la schi si doi prieteni incercau sa meraga pe o pereche de schiuri si unu parea ca sta in capra si celalalt i-o trage in fund laughing

| marya a răspuns:

Eram la bunici si m-am intalnit cu prietenul meu care are bunicii langa bunicii mei
noi2 si cu cativa prietenu foarte buni stateam pe o banca iar el ma tinea de gat
o baba isi ia scara si se urca pe ea ca sa ne vada ce facem noi2
si dintr-o data striga lasa fata in pace mai!
app o sa imi aduc aminte mereu de asta...

| verryhappychild a răspuns:

Eram in baie, trebuia sa intru in dus si in timp ce imi dadeam jos hainele m-am impiedicat de pantalonii mei apoi am dat asa de tare cu capul de capacul toaletei ca l-
am spart